Eğitim Dünyası

Adli Sicil – Sabıka Kaydı Talep Dilekçesi Nasıl Yazılır?

adli sicil kaydı sorgulama

Sevgili duslerkulup takipçilerim bugün sizlere adli sicil veya sabıka kaydı talep dilekçesi formunu paylaşacağım.Aşağıdaki formu doldururak adli sicil talebinde bulanabiliyorsunuz.

 

                                                     ………. CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA
……………… verilmek uzere, sabıka kaydım olup, olmadığınıntarafıma bildirilmesini saygılarımla arz ederim.
././20.
Adı ve Soyadı :
İmza :
Acık Kimliği
T.C Kimlik No :
Soyadı :
Adı :
Baba Adı :
Ana Adı :
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi :
Nufusa Kayıtlı
Olduğu Yer (ili-ilcesi) :

Dilekçe ile birlikte Nufus Cüzdanı aslını ibraz etmek mecburidir.

                Sabıka Kaydı Çevirisi Nerede Yaptırılır?

 

                Yurtdışında bir ülkede oturma izni vs. gibi işlemlerinizi halletmek için sabıka kaydınızın yeminl,i noter onaylı ve apostil şerhi alınmış bir hali sizden talep edilebilir. Sabıka kaydı çevirisi konusunda destek alabileceğiniz fiziksel ofislerin yanında, artık bu işlemigibi online olarak yapan profesyonel kuruluşlar da mevcut. Pek çoğumuz bu işlemleri tercüme ofislerinde halletmeye alışıkken artık bu süreçleri de online halledebileceğimiz gibi platformlar sizi tercüme ofislerini tek tek gezme ve noterde sıra bekleme gibi dertlerden kurtarıyor! Sabıka kaydınızı 40’ten fazla dilde çift yönlü olarak tercüme eden platformun ücretleri de yapacağınız zaman tasarrufu göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul. Siz de zaman kaybetmemek için bu hizmetlerden faydalanabilir ve sabıka kayıt belgenizin tercümesi yapılmış halini isterseniz kargoyla, isterseniz de online olarak teslim alabilirsiniz! 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>