Ace Translator Çok Fonksiyonlu Çeviri Programını İndir

qxr4 Ace Translator Çok Fonksiyonlu Çeviri Programını İndir

Merhabalar değerli duslerkulup.com okuyucularım, bugün sizlere Ace Translator programını tanıtacağım.Ace translator çeviri programını öncelikle kullanmak için internet bağlantısı gerekmektedir.Program bir dilden başka bir dile çeviri yapabilen bir programdır.
Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde İngilizce bir metni Çince, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Yunanca, Korece, Portekizce, Rusça ve İspanyolca dillerine çevirebilir.Ayrıca diğer dillerden de İngilizce’ye çeviri yapabilir. İngilizce harici Fransızca’dan da Felemenkçe, İngilizce, Almanca, Yunanca, İtalyanca, Portekizce ve İspanyolca dillerine çeviri yapabilir.

Program internet üzerinden çeviri işini gerçekleştirdiği için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur. Programın içine TXT, HTML tarzında dosyaları açıp, bunları çevirebilirsiniz. Bu çevrilen metni TXT ve HTML olarak kaydedebilirsiniz. Kes, kopyala, yapıştır işlemleri yapabilir ve yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Programdada gördüğünüz gibi full versiyon yazmaktadır.Tamamen türkçedir.Rahatlıkla kullanabilirsiniz.Ayrıca programda yazmış olduğunuz kelimeleri sesli olarakta dinleyebilirsiniz.

İndirme linki: http://turbobit.net/8dhp85s5j1xm.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Görüşler

  1. bulent

    Cevapla

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet