Program, Yazılım, Donanım

ABBYY FineReader Resimdeki Yazıları Metne Dönüştürme Programı İndir

abbyy fine reader resimdeki yazıları metne dönüştürme

İyi günler duslerkulup ailesi, günlük yaşantımızda birçok dökümanlarla işlev halinde oluyoruz. Bazı resimsel içerikler ise içerisinde yazılar kapsamaktadır. Bu yazıları metine aktarmak diğer bir değişle worde aktarmak gerekebilmektedir. Sayfalarca dökümanları bilgisayar elle yazmadan nasıl aktarabilirsiniz peki. Çok basit bir yolla ABBYY FineReader programı sayesinde resimdeki yazıları artık metine dönüştürebileceksiniz. Sadece bu kadarıyla sınırlı değil tabikide pdf dosyası içerisindeki tabloları excele aktarmak isteyenlerde ayrıca olabilir. Excel’e dönüştürme seçeneği de ayrıca bulunmaktadır. Power point sunularınada aktarım işlemleri sağlanabilmektedir.

dökümanları metine aktarma programı indir

Ayrıca kitaplarınızdaki, notlarınızdaki bilgisayar yazılarını fotoğraflarını çekerek veya tarayıcıda taratarak aktarabilirsiniz. Ardından programı açarak yukardaki kısımdan aça basıyoruz ve metne dönüştürülmesini istediğiniz kısımı açıyorsunuz. Fotoğraf 30 saniye içerisinde çevirilecek ve yazıya dökülecektir. Oldukça kullanışlı bir programdır. Pdf dosyalarınızı da aynı şekilde resim olarak print screen seçeneğiyle kopyalayıp resim olarak kaydedip programa aktarıp metne dönüştürebilirsiniz.

https://userscloud.com/g3capkbvdtwy

https://upterabit.com/1iFB/AFRP12101496.Cesur.rar

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>