Oyun Dünyası

A Word Kelime Oyununu ve Tüm Cevaplarını İndir

a word kelime oyununu indir

Sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, bugün sizlere A Word isimli son zamanların en popüler kelime bulma oyununu suacağız. Android sürümlerinde çok sıkça yüklenen ve ios, iphone sürümlerinde de kullanılan zeka gerektiren kelime oyunudur. Oyunun temel mantığı size verilen bir ipucu ve bu ipucuna bağlı kelimeleri bulmak. Fazla harf kalması durumu söz konusu değildir. Ayrıca bölüm geçtikçe zorlaşmaya başlamaktadır. Kıvrak zekalı olmalısınız. Elinizle harflere basılı tutarak sözcükleri bulmaya çalışın. Oyun %100 türkçedir. Süre sınırı bulunmamaktadır. Yaklaşık olarak 8840 taneye yakın kelime bulma durumu söz konusudur. Oyunu ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. A word kelime oyunu 1-10, 11-20, 22-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61-70, 71-80, 100-650, 651-790 tüm cevapları bulabilirsiniz.

duslerkulup indirme linki (2)

https://play.google.com/store/apps/details?id=co.fourapps.awordgame&hl=tr

A word oyunu 1. bulmacadan itibaren 790. levele kadar tüm cevapları bulabileceğiniz videoyu sizlere sunuyoruz. Görsel olarak a word oyununun tüm cevaplarını bulabileceksiniz. Videoyu sırasıyla izlerseniz en baştan en sona kadar a word kelime oyunu cevaplarına ulaşabileceksiniz. Yok eğer kendi levelinize direk geçmek isterseniz sol üstte seçim bölümünden levelinize uygun videoyu seçebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=UAZJGnPBNaA&list=PL81nRV0jK_bRdRC9tU09p5uBhedZVfGbK&index=1

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>