Sinema ve Tiyatro

6 Bullets Filmini Türkçe Hd İndir

6 bullet filmini tek link indir

Filmin Türü: Aksiyon – Suç

Filmin Yönetmeni: Ernie Barbarash

Filmin Senaristi: Chad Law , Evan Law

Filmin Oyuncuları: Jean-Claude Van Damme , Joe Flanigan ve Anna-Louise Plowman

Süre: 115 Dakika

kurşunlar arasında
kurşunlar arasında hd indir
six bullet filmini izle

Filmin Özeti : Eski asker Samson Gaul bir savaş sırasında her merminin sayıldığını biliyordur. Yaptıkları çaresiz kurbanların ölümüyle sonuçlanmaya başlayınca, savaştan çekilmiştir. Ama şimdi ümitsiz bir babanın son umudur Gaul?dür. Dövüş sanatları ustası Andrew Fayden (Joe Flanigan, Stargate: Atlantis) nasıl dövüşeceğini biliyordur ancak tek başına kaçırılmış kızını bulmak için yabancı bir şehrin sokaklarında mücadeleye etmeye hazır değildir. Fayden ile Gaul masumları avlayan bir grup suçluyu bulup yok etmek için önlerine çıkan her engeli aşacaktır.

İndirme linki: http://u13479431.letitbit.net/download/02718.0a3d15fd7e272f0caceb5c3e05b5/6.Bullets.2012.TR.BRRip.XviD-FLM46.avi.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>