Oyun Dünyası

303 Squadron: Battle Of Britain Pilot Savaş Oyununu Full İndir

Saygıdeğer duslerkulup.com 303 Squadron: Battle of Britain oyununda 2. Dünya Savaşını temsil ediyor. Pilotlar birbirleri arasında oldukça savaşçı ve düşmanca hareket ediyorlar. Farklı ülkelerin doğru perspektifte yer aldığını resmediyor. 303 Filosuna katılarak, gerçekçi tarih tabanlı savaşlarda diğer pilotlarla savaşacaksınız, ama aynı zamanda 1. Kişi Mekanik Modunda uçaklarını onaracaksınız. Oyun gerçekten zor yüksek motorlu grafiklere sahip. Kendinizi 2. dünya savaşında savaşın tam ortasında bulacaksınız. Squadron battle of britain oyununu tek link olarak full indirebileceksiniz.

Oyun içerisinde size verilen roller dışında Avcı Filosunun gerçek hayatını yaşayıp durum akışına göre farklı rollerde de bulanabileceksiniz. Oyun tamamen tarihi olaylara dayanıyor. Tüm karakterler, görevler, hatta uçak mekaniği bile en heyecan verici, benzersiz ve eşsiz deneyimi sunmak için kusursuz ve gerçekçi bir şekilde yeniden yaratılmıştır. En önemlisi, 303 Squadron: Battle of Britain, bir oyun değil, aynı zamanda 303 ve diğer filo kahramanlarına da bir övgüdür.

303 No’lu Avcı Filosu, Temmuz 1940’ta Polonya ve diğer ulusların pilotlarından oluşan Britanya’da kuruldu. İngiltere Savaşındaki diğer RAF birimlerinin yanında savaştı. 303. Filo, korkusuz tutumu, hassasiyeti ve profesyonelliği ile ünlüdür. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin en etkili birimlerinden biriydi.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>