303 Squadron: Battle Of Britain Pilot Savaş Oyununu Full İndir

%name 303 Squadron: Battle Of Britain Pilot Savaş Oyununu Full İndirSaygıdeğer duslerkulup.com 303 Squadron: Battle of Britain oyununda 2. Dünya Savaşını temsil ediyor. Pilotlar birbirleri arasında oldukça savaşçı ve düşmanca hareket ediyorlar. Farklı ülkelerin doğru perspektifte yer aldığını resmediyor. 303 Filosuna katılarak, gerçekçi tarih tabanlı savaşlarda diğer pilotlarla savaşacaksınız, ama aynı zamanda 1. Kişi Mekanik Modunda uçaklarını onaracaksınız. Oyun gerçekten zor yüksek motorlu grafiklere sahip. Kendinizi 2. dünya savaşında savaşın tam ortasında bulacaksınız. Squadron battle of britain oyununu tek link olarak full indirebileceksiniz.

maxresdefault 303 Squadron: Battle Of Britain Pilot Savaş Oyununu Full İndir

Oyun içerisinde size verilen roller dışında Avcı Filosunun gerçek hayatını yaşayıp durum akışına göre farklı rollerde de bulanabileceksiniz. Oyun tamamen tarihi olaylara dayanıyor. Tüm karakterler, görevler, hatta uçak mekaniği bile en heyecan verici, benzersiz ve eşsiz deneyimi sunmak için kusursuz ve gerçekçi bir şekilde yeniden yaratılmıştır. En önemlisi, 303 Squadron: Battle of Britain, bir oyun değil, aynı zamanda 303 ve diğer filo kahramanlarına da bir övgüdür.

EjX9PS 303 Squadron: Battle Of Britain Pilot Savaş Oyununu Full İndir

303 No’lu Avcı Filosu, Temmuz 1940’ta Polonya ve diğer ulusların pilotlarından oluşan Britanya’da kuruldu. İngiltere Savaşındaki diğer RAF birimlerinin yanında savaştı. 303. Filo, korkusuz tutumu, hassasiyeti ve profesyonelliği ile ünlüdür. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin en etkili birimlerinden biriydi.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>