Program, Yazılım, Donanım

2019 En İyi Antivirüs Programları Hangisidir?

Sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, bugün size 2019 yılının en iyi antivirüs programlarının hangisi olduğu konusunda detaylı bilgiler vereceğiz. 2019 yılında da birçok yeni ve güncel antivirüsler ortaya çıktı. Bunlar içerisinde en iyi olanlar da elbetteki farklılık göstereceklerdir. Çünkü antivirüslerinde yazılımsal kodlamalara göre farklı özelliklere sahip olanlarıda mutlaka vardır. Ayrıca çeşitli virüs tiplerine karşı antivirüslerin savunma stratejileride buna göre değişkenlik göstermektedir.

2019 yılı itibariyle en iyi antivirüs programı herkesin bildiği üzere eset nod 32 secturity seçilecektir kuşkusuz. Windows sunuculu bilgisayarlarınızda Total Av free programınızı 2. sırada kullanabilirsiniz hem ücretsiz olması sebebiyle hemde kullanışı kolay olması nedeniyle. Kaspersky antivirüs programı ve bitdefender programıda antivirüs kullanıcıları arasında oldukça tercih edilebilir.

Norton antivirüs programı eski ama halen belirli kitleye sahiptir. F-secure programı da yüksek oranda flash bellek, hardisk, sd kart gibi cihazlar için daha kullanılışlıdır. Panda antivirüs programıda tercih edebileceğiniz 2019 un en iyi antivirüs programlarındandır diyebiliriz. Eklemek istediğimiz son antivirüs ise Avasttır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>