2018 Erkek Saç Modelleri ve Tasarımları

15 2018 Erkek Saç Modelleri ve Tasarımları

Merhabalar değerli okuyucularımız, 2018 yılı itibariyle yeni erkek saç modelleri piyasaya çıkıyor. Ünlülerin, futbolcuların, ünlü kuaför mutfaklarında 2018 yılı trendleri hazırlanmaktadır. Yeni yılla beraber yepyeni modeller, ilgi çekici saçlar karşımıza çıkacak. Saç modelleri konusunda arklı model ve stiller hazırlanmaktadır.

2018 erkek d%C3%BCz sa%C3%A7 modelleri 2018 Erkek Saç Modelleri ve Tasarımları

Yeni sezon stillerinde her kesimi kapsayan erkek saç modelleri bulunuyor. Öncelikle saç modelinizi belirlerken saç ve yüz uyumunuzu entegre bir şekilde tutmalısınız. Örneğin, dolgun olmayan erkekler için uzun saç modeli yakışmamaktadır. Mevsimlik olarak saç tipinizi belirleyebilirsiniz. Sakallarınızı da uzun saça uzun sakal gidecek şekilde optimize etmelisiniz. Kısa saçlı veya seyrek saçlı iseniz yeni kesilmiş havasında bir sakal modeli ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

afc9575fccfb4d2af81f415a93f887b7 2018 Erkek Saç Modelleri ve Tasarımları

2018 Kısa saçlar erkek modelleri içinde şakak kemiğinizden itibaren saçlarınızın yan taraflarını kısa kestirerek üst kafa tarafını daha uzun kestirip yada kestirmeyip kıvırcığımsı bir belirgin görüntü sağlayabilirsiniz. Sakallı olarak günlerini geçiren, sakallarını kesmeyen erkekler için saçla entegre olmuş bir görüntüye sahip olmanız hiçte sırıtmayacaktır. Kısa görünümlü saç modelleriyle artık sakallarınızı daha rahatça bırakabileceksiniz.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>