Program, Yazılım, Donanım

2017 Güncel Tarayıcı Medya Oynatıcı Flash Paketi Full İndir

bilgisayarlar için medya oynatıcı flash paketi indir

Merhabalar değerli takipçilerimiz, bugün sizlere formattan sonra bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz flash player setini paylaşacağız. Format sonrasında bilgisayarlarınızda mutlaka flash player oynatıcı yazılımları mevcut olması gerekmektedir. Bu oynatıcılar olmaması durumunda bilgisayarlarınız online oyun sitelerinde oyunları oynatmaz, video izleme sitelerinde videoları açmaz, sosyal medyalar olan twitter veya facebook’ta da uygulamaları açamazsınız.

2017 güncel medya tarayıcı oynatıcı indir

Flash playerler bilgisayarlar için önemli ve vazgeçilmez bileşenlerdendir. Özellikle bilgisayarcılar için bugünkü makalemizde paylaşacağımız 2017 güncel  jawa, shockwave player, microsoft silverlight yardımcı yazılımlarını kapsayan bu uygulamalar oldukça faydalı olacaktır. Bu sebeple bilgisayarlarınızda hızlıca kurabilirsiniz. Kurulumu oldukça basit, programlar içerisindeki gereksiz toolbarlardan arındırılmış halde tek tıklamayla sessiz ve arkaplanda kendisi kurup kullanımınıza hazır hale getirecektir. Ayrıca 32 ve 64 bit aynı dosya içerisinde mevcuttur. Yani parça parça indirmenize de gerek yoktur.

2017 Flash Player medya oynatıcı katılımsız uygulamasıyla gelen yenilikler kısaca şöyle:

# Adobe Flash Player 23.0.0.205 IE
# Adobe Flash Player 23.0.0.205 NPAPI
# Adobe Flash Player 23.0.0.205 PPAPI 
# Adobe AIR 23.0.0.257
# Adobe Shockwave Player 12.2.5.195
# Java(TM) Platform SE 8 Update 111
# Microsoft Silverlight 5.1.50901.0

duslerkulup indirme linki (2)

https://userscloud.com/d8twoyai2tl4

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>