Aylık Arşiv: Aralık 2012

Yılbaşı Kutlamak Noel Kutlamak Haram mı

resim  Kanal 7’de yayınlanan “Önden Gidenler” programında  Ömer Döngeloğlu yılbaşı kutlamanın, noel kutlamanın vb. adetlerle Müslüman olmayan topluluklara benzemenin yanlışlığını ayet ve hadisler yardımıyla çok güzel ifade ediyor. O Açıklama: 

A4 Tech Pk 636 Bilgisayar Kamerası Driveri İndir

resim A4 tech bir bilgisayar kamerası elinizde mevcut ise bu driver ile bilgisayarınıza tanıtıp kullanabilirsiniz.Driver Win98, windows 2000, XP, Vista, Win 7 işletim sistemleri ile kullanılabilir driverdir. İndirme linki: https://hotfile.com/dl/185221879/e130494/A4CameraPk636Duslerkulup.rar.html Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Türkiyede Medya Çarkı Nasıl İşliyor?

resim Ülke Tv’de Sıradışı tarih programını sunan Turgay Güler dayanamayıp medyada dönen çarkı tüm detaylarıyla anlattı ve bu halka, bu ülkeye, bu devlete oynanan oyunu açıkladı. Bu düzenin bu ülkeye zararlarını ve nasıl işlediğini Pof. Dr Mehmet Çelik ile beraber açık oturumda anlattılar. Biz de Düşler Kulüp olarak sizin için düzenledik. İyi Seyirler… İşte O Açıklama:

Bilgisayar Virüsünü Detaylı İnceleyelim

resim Virüslerin yapısı temel olarak 3 kısımda incelenir. Bunlar sırası ile kopya üreticisi, gizleyici ve bomba kısımlarıdır. Kopya üretici: Bu bölüm virüsün yayılmasını,kendisini bir programdan diğerine kopyalamasını yani kısacası üremeyi sağlarlar. Virüslerin VİRÜS ismini alması temelde bu kısmın gerçekleştirmiş olduğu işlevden gelmektedir. Gizleyici: Virüsün fark edilmemesi için gereken işlemleri yerine getirir. Bu bir tür savunma mekanizmasıdır.

Medyanın Gücü Ne Kadardır?

resim Medyanın ne kadar güçlü olduğunu ve kullanım alamlarını Ülke Tv’de yayınlanan ve Turgay Güler’in sunduğu Sıradışı Tarih programında Prof Dr. Mehmet çelik çok güzel ve detaylıca anlatıyor. Biz de Düşler kulüp olarak sizin için hazırladık. İyi Seyirler… VİDEO:

Soğuk Domates Sosu Nasıl Yapılır?

resim 1 kilo domates 2 baş sarımsak 1 küçük kavanoz acı biber turşusu 1 yemek kaşığı tuz 4 yemek kaşığı sirke Yarım çay kaşığı limon tuzu yarım çay bardağı zeytinyağı Domatesleri kaynar suda 2 dakika bekletip kabuklarını soyuyoruz, içini iyice boşaltıyoruz. Domatesin etini bir tencerede biriktiriyoruz, sonra ocağın üstüne kısık ateşte 5 dakika suyunu salana dek

Devlet Sanatçılarının Devlete Yükü Ne Kadardır?

resim Devletin sırtından geçinip hiçbir şey yapmadan onbinlerce lira kazanan devlet sanatçılarının sanatın şemsiyesi altına sığınıp kendilerini dokunulmaz olarak görüp bu milletin verdiği vergileri yıllarca nasıl haksız olarak kazandığını ve ne kadar gereksiz bir yük olduklarını Celal Bayar  Üniversitesi’nde çalışan Prof. Dr. Mehmet Çelik Anlatıyor. İyi Seyirler… İşte O Açıklama:

Burçların Alışveriş Alışkanlıkları Nasıldır?

resim BOĞA  Kaliteli yaşama düşkün olan Boğalar tam bir alışveriş canavarıdır. İhtiyaçlarından çok daha fazlasını alır.Kullanmayacakları ürünleri evlerine doldururlar. İndirim sezonlarını çok iyi takip ederek beğendikleri parçaları daha ucuza almayı severler. Ne alır? Boğalar midelerine de düşkün olduğu için gurme yiyecek ve içecek alışverişinde çok iddialıdırlar. Bunun dışında elde dikilmiş giysiler aksesuvarlar ve mücevherler de ilgilerini

Recep Aktuğun Son Perde Şarkısının Orjinal Klibi

resim Adnan Ergil’in besteleiği ve son zamalarda yıldızı parlayan Recep Aktuğ’un seselendirdiği Son Perde şarkısının orjinal klibini Düşler Kulüp olarak sizin için hazırladık. İyi seyirler… Şarkının Klibi:

Lezzetli Hurma Tatlısı Nasıl Yapılır?

resim Malzemeler: 800 gram un 2 tane yumurta Yarım kilo margarin 2 çay kaşığı karbonat Yarım limonun suyu 1 yemek kaşığı yoğurt Şurubu için; malzemeler: 4.5 su bardağı kadar su 6 su bardağı şeker. Yapılışı: Margarin eritilip yumurta sarısı yağa katılır. Limon suyu, yoğurt ve karbonat eklenir ardından un ilavesi yapılarak hamur yapılır. Hamurdan ceviz büyüklüğünde
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>