Zemana Antilogger Son Sürüm Türkçe Full İndir Program - Yazılım - Donanım

Zemana Antilogger Son Sürüm Türkçe Full İndir


zemana antilogger
Merhabalar düşler kulüp okuyucularımız, evinizde kullandığınız bilgilerin başkaları tarafından keylogger gibi casus programlarla çalınmaması için faydalı olacak bir programı paylaşıyorum.Bu program ile bilgisayarınızda keylogger veya benzeri casus yazılım olduğundan şüphe ediyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.AntiLogger programı zararlı yazılımların saldırılarına karşı geliştirilmiş, güçlü anti-eylem metodları içerip sezgisel olarak koruma altına alır.

keylogger bulma programı

Bu program bilinen tüm yöntemler ile çalışan bilgi hırsızlığı amaçlı zararlıları engellemektedir. Kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış ve bilinmeyen yeni saldırı yöntemlerine karşı da “Bilgi Güvenliği”nizi sıfır zamanlı olarak koruyabilmektedir.Yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı bilinmeyen zararlılara karşı size yepyeni ve çok güçlü bir koruma sağlar.

İndirme linki: http://turbobit.net/trdpltg8kkic/Zemana.AntiLogger.v1.9.3.448.zip.html


Etiketler:, , , , , , , , ,

4 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Zemana Antilogger Son Sürüm Türkçe Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın