Yüz Okuma Sanatı Görsel Eğitim Setini Full İndir Eğitim Dünyası

Yüz Okuma Sanatı Görsel Eğitim Setini Full İndir


yüz okuma sanatı görsel eğitim seti indir

Günlük yaşantımızda onlarca, yüzlerce insanlar görüyoruz. Her insan aynı karakterde olamayabiliyor. Çünkü bazı insanlar size karşı gülerken bazıları da somurtuyor olabilir. Peki sizce hangisi size karşı dürüst? somurtkan olan mı yoksa size karşı gülen mi? İnsanın içinden geçen cevap elbette gülen kişidir. Pekala yüzünüze karşı gülen kişi ya sizi aldatıyorsa? Bu somurtkan kişinin iyi niyetli olduğu anlamına tabiki de gelmiyor fakat olaya şu yönden bakmalısınız; konuştuğunuz insanlar size aslında jest ve mimikleriyle, yüz ifadeleriyle ipucu veriyorlar.

yüz okuma sanatı nasıldır?

Sizde bu ipuçlarından yola çıkarak insanları biraz daha anlayabilirsiniz. Yüz okuma sanatı sayesinde karakterlerin kişiliklerini tanıyabilirsiniz. Örneğin bir insanın size bakarken soru sorduğunuzda gözünü kaçırması en basitlerinden. Hele ki farklı kültürde ve ırkta olan insanları tanımak çok çok daha zordur.

istihbarat örgütlerinin kullandığı yüz okuma sanatı

Yüz okuma sanatı sadece bizlerin değil gizli istihbarat örgütlerininde ilgi alanına giren bir konudur. Bu sebeple yüz okuma sanatlarını öğrenmek sizler için genel kültürünüz açısından faydalı olacaktır. Bizlerde sizlere yüz okuma sanatı görsel eğitim setini ücretsiz olarak sunuyoruz. İyi seyirler dileriz. Yüz okuma sanatını torrent hızında çok kısa bir sürede indirebilirsiniz.

Torrent indirme linki: http://turbobit.net/f8o1cnn10nr7.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com


Etiketler:, , , ,

1 sene önce
  Eğitim Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Yüz Okuma Sanatı Görsel Eğitim Setini Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın