XM307 Tam Otomatik Bombaatar Silahı Askeri Bölüm

XM307 Tam Otomatik Bombaatar Silahı


XM307 otomatik bombaatar

 

XM307 Gelişmiş bir mürettebat silahıdır ve Abd tarafından tasarlanmış olup tam otomatik şekilde ateş eden bir bombaatar tüfeğidir. Aslında türü bir bombaatar olsada  2 dakika içerisinde birkaç parçası değiştirilerek yüksek kalibreli mermi atan bir ağır makinalı tüfeğe dönüşebilmektedir. Dünyada sınıfının en iyisi olarak görülmektedir. Gücü ve isabetliliği dosta güven düşmana korku salmaktadır. 2 kişi tarafından kullanılabilmektedir ve 23 kg ağırlığa sahiptir. Dakikada 250 mermi atabilir ve 2000 etkin, 3600 maksimum menzile sahiptir.

Muazzam atış gücü sayesinde karıdan gelen birlikleri durdurmakta ve onlara ağır kayıplar verdirebilmektedir. Ayrıca bir bölgenin savunulması için de oldukça uygundur. Emsallerine oranla neredeyse hiç tepme göstermez ve sabitlemek için kum torbaları gibi şeylere ihtiyaç duymaz. Ateşlemesi oldukça kolaydır ve yeni nesil bombalarıyla hava patlayan bombaları da ateşleyebilmektedir.

XM307 OTOMATİK BOMBAATAR TÜFEĞİ TANITIM VİDEOSU:

 


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

3 sene önce
  Askeri Bölüm kategorisine eklendi.
Yazar: duslerkulup2

XM307 Tam Otomatik Bombaatar Silahı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın