Wpa Wps Tester Premium Android Wifi Kırma Programını Full İndir Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Wpa Wps Tester Premium Android Wifi Kırma Programını Full İndir


wpa wps tester premium andorid programı

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere birçoğumuzun işine yaracak bir android uygulamasını sunacağım. Android cep telefonları çoğaldıkça internete girme gereksinimi artıyor. Fakat operatörlerin bize sağlamış olduğu mb, gb hakları yetersiz kalıyor. Bu soruna çözüm, bulunduğunuz yerdeki wifi şifrelerini kırmak geliyor. Peki bulunduğunuz yerdeki internetlerin wifi şifrelerini cep telefondan kırabiliyormuyuz? yada kırabilirsek nasıl kırabiliyoruz? Size sunacağımız normalde ücretli olan fakat bizim size ücretsiz olarak sunacağımız wpa wps tester premium android wifi kırma programıyla gerçekleştireceksiniz.

android wifi kırma programı indir

Öncelikle cihazınızın rootlu olması gerekmektedir. Ve busybox yükle olması gerekiyor. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra telefonunuzu bağlıyorsunuz ve aktarıyorsunuz. Ardından kurulumunu gerçekleştiriyorsunuz. Sadece wps wpa şifrelerini kırıyor yani yanında yeşil yanan şifreleri %60 veya altındaysa daha iyi sonuç veriyor yakındaki şifreleri kırabiliyor ama %100 kıracak diye birşey yoktur. Çünkü yeni nesil modemler değişik şifreleme teknikleri yaptıkları için kırılması güçtür.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/3BRa/CVAqETtRD

Android Wpa Wps Tester Premium programı ile wifi şifresi nasıl kırılır türkçe anlatım:


Etiketler:, , , ,

2 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Wpa Wps Tester Premium Android Wifi Kırma Programını Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın