Wordpress Pagenavi Eklentisi Hakkında Detaylı Bilgi Program - Yazılım - Donanım

WordPress Pagenavi Eklentisi Hakkında Detaylı Bilgi


wordpress pagenavi eklentisi

Düşler kulüp okuyucularım, bugün wp-pagenavi eklentisi hakkında detaylı bilgi vereceğim.İlk olarak eklentiyi indirmek için wordpressin resmi sitesindeki linkten indirin.Mümkün olduğunca resmi siteden indirinki virüs,hack gibi durumlarla karşılaşmayın.

http://wordpress.org/plugins/wp-pagenavi/

 Pagenavi eklentisi anasayfanızın en altında yer alan Sonraki Yazılar veya Önceki yazılar kısmını kaldırıp sayfalama şeklinde yapmanızı sağlamaktadır. Yani 1-2-3-4-5 şeklinde sayfalarınızı sıralamaktadır.Bu sayfalama ziyaretçiler için önemlidir. Gezmeleri kolaylaşır. Daha pratiktir. Görünüm olarak da bir çok insanın hoşuna gider.

Eklentiyi ftp nize giriş yaparak veya panelinizde eklentiler menüsünde yeni eklenti ekle diyerekte ekleyip aktifleştirin.Otomatikten kendisini sisteme koyacaktır.Buna rağmen görünmüyor diyorsanız eğer aşağıdaki kodu görünmesini istediğiniz yerlere koyabilirsiniz.Yani single.php (tekil yazı), index.php yani anasayfa gibi yerlerde gösterebilirsiniz.Bu örnekleri arsivhe.php v.b şeklinde çoğaltabiliriz.

Kodumuz şu şekilde:

<?php wp_pagenavi(); ?>

Not: Anlatım tamamen www.duslerkulup.com sitemize aittir.


Etiketler:, , , , , , , ,

4 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

WordPress Pagenavi Eklentisi Hakkında Detaylı Bilgi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın