Winrar Programı Crc Hataları ve Kesin Çözümleri Program - Yazılım - Donanım

Winrar Programı Crc Hataları ve Kesin Çözümleri


winrar crc hatası ve çözümü

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, oyun, program indirenler genelde karşılaştığı problemler winrar hatalarıdır. Winrar programı dosyaların içerisine sıkıştırılarak upload edilmesinden dolayı bir takım sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunlara çözüm bularak winrar hatalarının üstesinden gelinebilir.

Winrar crc hatalarının temel sebebi ya baştan dosya sıkıştırma işlemi gerçekleşirken meydana gelen hatalardandır yada crc hatasını alırken yanlış parola girmiş olabilirsiniz. Parolayı yanlış girmeniz durumunda kesinlikle açamazsınız. Crc hatasını aldığınız zaman hangi partta parola hatası var ise belirtilir. İndirme işlemlerinizi yaparken internet kopması yaşamamalısınız. Bunun haricinde indirme tam boyut olarak inmelidir. En ufak hatalarda crc alınabiliyor.

Crc hatalarının çözümü olarak, en kesin ve net olanı dosyayı tekrar indirmektir. Dosyayı 2. kez indireceğiniz zaman alternatif linklerden denemek lehinize olacaktır. Winrar programınızı güncel tutmak sizin için ayrı bir avantaj sağlayacaktır. Aynı indirdiğiniz dosyalar çoklu part ise eğer tek site üzerinden aynı linkler sıralamasıyla indirmelisiniz. Karışık indirmelerde bu sorunlar yaşanabilir. Bir başka winrar crc hatalarının çözümü olarak winrara girip onar butonuna basarak dosya kurtarmasını sağlayabilirsiniz.

Winrar crc hatasına videolu olarak çözüm:


Etiketler:, , , , , , , , ,

2 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Winrar Programı Crc Hataları ve Kesin Çözümleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın