Wifi Mouse PRO Cep Telefondan Fare Kontrol Uygulaması İndir Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Wifi Mouse PRO Cep Telefondan Fare Kontrol Uygulaması İndir


wifi mouse programını cep telefonuna full indir

Sevgili okuyucularımız, bugün sizlere Wifi Mouse PRO Apk uygulamasını sunacağım. Bu uygulama sayesinde bilgisayarlarınızda kullanacağınız mousenizi wifi vasıtasıyla yönlendirebileceksiniz. Öncelikle tabikide android cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirdikten sonra bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu bir mause gibi kullanabileceksiniz. Cep telefondan bilgisayar faresi olarak kullanabileceksiniz. Wifi mouse pro full ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanışlı ve basit bir programdır.

cep telefonundan bilgisayar faresini kontrol etmek

Bilgisayarınızın işletim sistemine göre linkte belirteceğimiz siteye bağlanarak mouse serverlarını belirlemelisiniz. Ardından telefonunuzdan programı açın,tarama yapacaktır ve pcnizde de alt sağ barda Wifi pro programı IP’sini gösterecektir,oradaki IP telefonda da gözükecektir. Telefondan IP’nin sağında bulunan içinde zincir halkası olan kutucuğa tıklayın ve Connection to mouse server diyecek ardından siyah bir ekran gelecek,yani bağlanmış bulunuyorsunuz. Siyah alanda parmağınızı gezdirirken bilgisayar ekranına bakın. Wifiniz açık olsun, Data/Veri ile bağlanmaz.

duslerkulup indirme linki (1)

http://www93.zippyshare.com/v/jJkCV0g1/file.html

 

duslerkulup indirme linki (2)

http://wifimouse.necta.us/

 


Etiketler:, , , ,

9 ay önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Wifi Mouse PRO Cep Telefondan Fare Kontrol Uygulaması İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın