Whatsapp Kişilerinizin Çevrimiçi Durumlarını Takip Etme Uygulaması Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Whatsapp Kişilerinizin Çevrimiçi Durumlarını Takip Etme Uygulaması


whatsapp arkadaşların ne zaman online olduğunu görme

Sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, bugün sizlere whatsappta kullanabileceğiniz en yararlı uygulamalardan birisini paylaşacağım. Whatsapp –  whatsStats kişilerinizde bulunan arkadaşlarınızın, yakın çevrenizin veya takip etmek istediğiniz bir kişinin ne zaman saat kaçta dakika dakika giriş çıkışlarını tespit etmenizi sağlayan uygulamadır. Eş, dost, çocuk, aile bireylerinizi bu şekilde hangi zaman aralıklarında online olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz. Uygulama kendisini okadar geliştirdi ki yalnızca online olma geçmişi değil, whatsapp durum geçmişlerinide, hatta ve hatta fotoğraf değişim geçmişini bile görebileceksiniz.

whatsapp kişileri takip etme uygulaması

Hemde ayrı ayrı kişi kişi detaylı raporlara ulaşabileceksiniz. Uygulamanın kullanışı oldukça kolay ve basittir. Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı öncelikle kurmak olacaktır. Ardından whatsStats uygulamasını kurarak, 1 gün geçmesini beklemenizi tavsiye ederiz. Çünkü detaylı bir rapora ve sağlıklı verilere ulaşabilmek için, giriş çıkışların program tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamayı ovi store üzerinden de ayrıca temin edebilirsiniz.

duslerkulup indirme linki (1)

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZAlqeZpkf4KsoyqmmTLmefdL3sk7FTQjM7


Etiketler:, , , , , ,

7 ay önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Whatsapp Kişilerinizin Çevrimiçi Durumlarını Takip Etme Uygulaması Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın