Vuescan Tarayıcı Programını Son Sürüm Full İndir Program - Yazılım - Donanım

Vuescan Tarayıcı Programını Son Sürüm Full İndir


vuescan full indir

Merhabalar değerli düşler kulüp takipçilerim bugün sizlere elinizde bulunan dökümanların hepsini tarayıcı ile bilgisayara aktarmanızda yardımcı olacak en iyi bilgisayar yazılımını paylaşacağım.VueScan Professional Edition programı dünyanın en popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. Program, fotoğrafçılar, ev kullanıcıları, tarama hizmeti verenler ve şirketler tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. VueScan, en yüksek kalitede tarama işlemleri yapabilen, mükemmel renk değerlerine ve dengesine sahip sonuçlar alınabilen bir yazılımdır.

vuescan programı

Kullanımı oldukça kolay olan yazılım soluk renk düzeltme, toplu tarama ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek diğer gelişmiş özelliklere de sahiptir. Kullanıcıların sistemlerinde hiçbir olumsuz değişiklik yapmayan yazılım aynı zamanda işletim sistemine herhangi bir ek araç yüklememektedir. Tüm diğer tarayıcı yazılımları gibi bunlar olmadan işlevlerini sürdürmeye devam etmektedir.

İndirme linki: http://turbobit.net/wsmji8jmatja/VueScan.Pro.v9.2.11.zip.html


Etiketler:, , , , , , , , , ,

4 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Vuescan Tarayıcı Programını Son Sürüm Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın