Video Rotator - Vidyo Döndürme Programını Tek Link İndir Program - Yazılım - Donanım

Video Rotator – Vidyo Döndürme Programını Tek Link İndir


video rotator vidyo döndürme programı indir

Duslerkulup.com okuyucularımız, teknoloji geliştikçe vidyo çekme, vine çekme gibi aşamalar yaygınlaşmaya başladı. Son zamanlarda özellikle fotoğraf kadar kısa videoları yüksek kalitede çekmekteyiz. Fakat anlık olarak çekilen vidyolar bazen istediğimiz gibi görünemeyebiliyor. Bu sebeple problemler yaşayabiliyoruz. Bilgisayarlarımızda da videolarımızı güzel bir şekilde görüntüleyebilmek için vidyo döndürme programlarını ihtiyaç duyuyoruz.

videoları döndürme programını full indir

Video Rotator programı ise bu açıdan bizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. 90 derece saat yönünde, saat yönünün tersine, yatay ayna ya da baş aşağı döndürmek için en ideal programdır. MP4, AVI, MPG, FLV ve MOV formatlarındaki görüntülerinizi artık rahatlıkla dönüştürebileceksiniz. İphone, samsung cihazlarınız ile çektiğiniz videoları bile rahatlıkla döndürebileceksiniz. Hemde çok kolay. Rotate – döndür butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ayrıca toplucada vidyolarınızı döndürebilirsiniz.

İndirme linki:

http://turbobit.net/n56y9gsg6t58.html


Etiketler:, , , ,

1 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Video Rotator – Vidyo Döndürme Programını Tek Link İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın