VelaShape III ile yaza fit girin!

3kabtHSlu91453384712 VelaShape III ile yaza fit girin!

VelaShape III*özellikle hanımların şikayetçi olduğu fazlalıkların, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmadan kolaylıkla giderilmesinde tercih edilen bir bölgesel incelme yöntemidir. Son dönemlerde sıkça adından bahsedilen VelaShape III yöntemi sayesinde vücudunuzda gözle ögrülür şekilde incelmeler sağlayabilirsiniz. Ancak bilinmesi gereken en önemli detaylardan biri de bu işlemin bir kilo verme yöntemi olmadığıdır. Yani obez kişilerde etkili olabilecek bir uygulama maalesef ki değildir.

VelaShape III nasıl etki eder?

VelaShape III sistemi, yağ dokularının hacmini azaltmak için uygulanmakta olan son derece konforlu bir tedavi yöntemidir. Üstelik bu uygulama sayesinde sadece bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulmayla kalmayıp, sıkılaşma ve selülit problemlerine de hafifletici bir çözüm bulmuş oluyorsunuz.

VelaShape III hangi bölgelere uygulanır?

Bu mucizevi teknoloji özellikle karın, basen ve kalça bölgelerinde ilk olarak tercih ediliyor olsa da tüm vücut için uygulanabilir olan ve güvenilir bir sistemdir. 2 farklı aplikatörü sayesinde dar alanlarda da çalışılabilir olması da artı özelliklerinden biridir.

Thermage teknolojisi de yine kliniğimizde oldukça tercih edilmekte olan, özellikle de cerrahi müdahale gerektirmeyen seviyede problemleri olan kişilerin ilk tercihi olan mucizevi uygulamalardan biridir.

Thermage hangi bölgelere uygulanır?

Medikal estetik doktoru Dr. Pınar Yozgatlı Karagülle Thermage uygulamasının en çok tercih edildiği ve en etkili sonuçların alındığı bölgenin yüz bölgesi olduğunu söylemektedir. Bunun dışında boyun bölgesi de yine en sık tercih edilen bölgler arasında yer almaktadır.

Thermage nasıl uygulanır?

Öncelikle bu tür önemli uygulamalar mutlaka Quartz Clinique gibi özel kliniklerde ya da hastane ortamlarında mutlaka uzmanlar tarafından ya da gözetiminde yapılmalıdır. İşleme başlamadan çnce mutlaka bölge temizlenmeli ve uygulamanın kolay bir şekilde devam etmesi için haritalama yapılmalıdır. İşlemde kişilere ve başlığa uygun sayıda atış ile radyofrekans, ayarlandığı güçte bölgeye uygulanmakta ve işlem süresi ortalam 1 saat kadar sürmektedir.

Sizler de İstanbul Nişantaşı’nda faaliyet göstermekte olan* Quartz Clinique’i ziyaret etmek ve uygulamalarımız hakkında hekimlerimizden bilgi almak için www.quartzclinique.com’u ziyaret edebilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet