Uygun Yurtdışı Turları ile Dilediğiniz Gibi Gezin Eğlence Dünyası

Uygun Yurtdışı Turları ile Dilediğiniz Gibi Gezin


yurtdışı turları

Türkiye kusursuz tatil için yüzlerce alternatif sunan, turizm açısından dünyanın en değerli ülkeleri arasında. Eminiz ki siz de Türkiye’de tatil yapmanın keyfini sık sık çıkarıyorsunuz. Ancak yine de bazen evden uzaklaşmak ve yeni dünyalar tanımak için fırsatlar yaratmak gerekiyor. Genelde, komplike vize işlemleri ve yüksek ücret endişeleri dolayısıyla görmezden gelinen yurtdışı turları aslında düşündüğünüzden çok daha uygun fiyat seçenekleri ile Jolly Tur’da!

Vizesiz yurtdışı turları önceliğiniz olabilir

Türkiye’den vize istemeyen 100 ülke, ucuz yurtdışı turları için en mantıklı seçenekler arasında. Diplomatik pasaportunuz varsa bu sayı 172’ye çıkıyor. Yani yurtdışı turları ile ilgili en can alıcı problemlerden biri olan vize işlemleri ortadan kalkıyor. Böylece hem maddi açıdan rahatlıyor hem de sıkıcı işlemlerle kaybedeceğiniz zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Vizesiz yurtdışı turları şu anda 100 ülkeyle sınırlı gibi görünebilir ancak 2016’nın yaz aylarında tamamlanması beklenen vize anlaşması ile Shengen ülkelerine girmek de vizesiz olacak. Avrupa’yı gezmek için daha iyi bir zamanlama olabilir mi?

Jolly Tur yurtdışı turları ile dünya bir tık uzağınızda

Siz yine de tatil planlarınızı vizesiz yurtdışı turları ile sınırlandırmayın. Dünyanın neresine gitmek isterseniz isteyin, Jolly Tur uygun fiyata maksimum konfor garantisi sunuyor. Jolly Tur’un sizler için özel hazırladığı yurtdışı turları fırsat ve kampanyaları ile neredeyse Türkiye’deki bir tatile harcayacağınız parayla aynı oranda ücret ödeyerek yurtdışı tatilinizi ayarlayabilirsiniz.

Yurtdışı turları erken rezervasyon sayesinde daha da uygun hale gelebilir. Örneğin balayı gibi uzun zaman önceden belirlenen tatil planlarınızda erken rezervasyon kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Düzenli yaptığınız iş seyahatleriniz ve ülke ziyaretlerinizde de erken rezervasyon ile kârlı çıkmanız mümkün.

Jolly Tur yurtdışı turları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve tatilinizi Jolly Tur’un seyahat önerileri ile şekillendirmek için Yurtdışı Turları sayfasını detaylıca incelemenizi öneririz. Dünyanın her yanına düzenlenen turlar arasında size uygun bir tane olduğuna eminiz. Konaklamadan vize işlemlerine, gezi önerilerinden uygun uçak biletine kadar tatiliniz ve hazırlık süreciniz boyunca ihtiyacınız her konuda yanınızda olan Jolly Tur, şimdiden iyi tatiller diler.


1 sene önce
  Eğlence Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Uygun Yurtdışı Turları ile Dilediğiniz Gibi Gezin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın