Ustanın Dokunuşu Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Ustanın Dokunuşu


Beyaz eşyalarınız evinizin en önemli cihazlarıdır. Buzdolabınız, televizyonunuz, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz ve diğer makineleriniz hem fiziki olarak hem de değeri olarak büyük cihazlardır. Evinizde her an çalışır durumda olan buzdolabınızın yazın en sıcak günlerinden birinde arızalanması durumunda bu cihazların değerini anlarız. Normalde gün boyu çalışmasına rağmen pek dikkat çekmez iken bozulduğu zaman ne yapacağımızı şaşırdığımız bu cihazları en kısa sürede tamir ettirmenin yollarını ararız. Büyük markaların geniş yetkili teknik servisleri bu konuda sizlerin en büyük yardımcınızdır. İstanbul ilinde oturuyor ve Anadolu yakasında iseniz Göztepe Bosch servisi bu konuda size bir telefon kadar yakındır.

Bosch servisi olarak her türlü Bosch marka beyaz eşyanızın tamir ve bakımlarını güvenilir ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Artık çamaşır makineniz bozulduğu zaman yıkanmayı bekleyen kirli çamaşırlarınızı uzun süre biriktirmenize gerek kalmayacaktır. Bosch servisi olarak bize arıza bildiriminizi bıraktığınız an en yakın servis elemanlarımız en kısa sürede arızalı cihazınıza müdahale ederek sorununuzu çözecektir. Teknik servis elemanlarımız gezici ekipler ile arızalı olan tüm beyaz eşyalarınıza büyük bir titizlik göstererek eğer yerinde çözülebilecek bir arıza var ise hemen orada, yerinde çözülemeyecek bir arıza olması halinde ise teknik servisimizde cihazınızı tamir edeceklerdir.

Sıcak yaz günlerinde bozulan buzdolabınız artık sorun olmaktan çıkacaktır. Teknik servis elemanlarımız karlanma yapan, soğutması tam olmayan, gürültülü çalışan, buzdolabı arızalarınızı anında gidererek içindeki gıdalarınızın buzları çözülmeden tamirini yapmaktadır. Çamaşır makinelerinizin gürültülü çalışması, su almaması, suyu boşaltmaması, sigorta attırması ve diğer arızalarını en kısa sürede tamir ederek kullanımınıza vermekteyiz. Bostancı Bosch servisi olarak Anadolu yakasındaki arızalı tüm beyaz eşyalarınızı yılların verdiği kalite anlayışı ve Bosch firmasının orijinal malzemeleri ile tamir etmekteyiz.


2 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Ustanın Dokunuşu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın