Üsküdar Arçelik Servisi

            Arçelik marka her türlü cihazınız için Ataşehir’de teknik servis hizmeti veriyoruz. Eminiz ki hemen hemen tüm evlerde Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olan Arçelik firmasının bir ürünü mevcuttur. Bizler de bu bu firmaya ait tüm ürünler için tecrübeli kadromuzla sizlere teknik servis  sağlıyoruz. Her türlü beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve küçük ev aletleriniz servisimiz tarafından periyodik bakımdan geçirilir, onarılır ve yenilenmiş olarak teslim edilir. Üsküdar Arçelik servisi olarak hızlı ve güvenilir hizmetimizle yanınızdayız.

Teknik serviste en önemli nokta, çalışanların bilgili, tecrübeli ve çözüm odaklı olmasıdır. Kadromuz uzun yıllardan bu yana bizimle çalışan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kişilerdir. Cihazlarınızda yaşadığınız sorunlarda yapılan ilk işlem problemin doğru analiz edilmesi ve sorunun en kısa sürede kalıcı olarak giderilmesidir. Tamir ve onarım konusunda, gerekli olan yedek parçaların süratle temin edilmesi ve yenilenmesi bizim için önemlidir. Arçelik servisi olarak yıllardır sizlerin beğenisini kazanmamızın altında yatan sebep budur.

Ataşehir’de Arçelik markalı her türlü ürününüz için bize güvenle başvurabilirsiniz. Cihazlarınızın yıllık bakımlarını büyük bir özenle yapıyor ve eşyalarınızın kullanım ömürlerini uzatıyoruz. Yapılacak periyodik bakımlar hem eşyalarınızı güvence altına alır hem de sizi daha büyük masraflardan korur. Mevsim itibariyle kombilerinizin bakımları önemli bir konudur. Örnek Mahallesi Arçelik servisi olarak bize başvurmanız halinde, kombilerinizi bakımdan geçiriyor ve kışı rahat geçirmenizi sağlıyoruz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...