Ünalan Arçelik Servisi –  0216 471 59 56

Bosch markası her ilde birçok servisi bulunan beyaz eşya markasıdır.Ünalan Arçelik Servisi hızlı, kaliteli ve doğru çözümler üretmeyi kendine gösterim edinmiştir. Yılların verdiği büyük tecrübeleri vardır. Alanında uzmanlaşmış nitelikli bir kadrosu vardır. Orijinal yedek malzeme kullanıldığı için bunun avantajıyla 1 yıl garanti veriliyor.

Bir sorun var ve o sorun telefon ile halledilemediyse gezici teknik servisimiz arızalı olan makine için gereken malzemeleri alıp kapınıza kadar gelir. Samandıra Arçelik Servisi bu kadar hızlı ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktadır.2 saat aralığında Randevu:Artık eve kapanıp servis beklemek zorunda kalmayacaksınız çünkü servisin randevu saatleri 2 saat aralıklarladır. Servis sırasında galoş kullanılması: Servis personelleri tüketicilerin evlerine girerken galoş giyerek sağlığa uygun ortam sağlarlar. Serviste beyaz eşya için birçok temizlik ve bakım ürünü bulunmaktadır. Bunlar; Çelik yüzey temizlik ve bakım ürünleri, Cam Seramik yüzey temizlik ve bakım ürünleri,Kireç çözücü ve diğer çeşitli ürünler.Yaz aylarının en çok aranan cihazı klimalar için de teknik servis hizmeti veriliyor.Özellikle bosch marka klimalarda profesyonel olan ekip sorun ne olursa olsun yerinde çözüyor. Sadece klima değil bosch marka kombilerindeki arızalar ilgili olarak Ataşehir bosch servisi hizmetleri ile modern çözümler sunulmaktadır. Bosch markalı kombi cihazlarında yaşanabilecek en ufak arızalanmalarda dahi profesyonel servis hizmetinin alınması gereklidir. Çünkü doğalgaz sistemi kullanan Bosch kombi cihazlarının karmaşık yapısı ve ileri teknolojisi can güvenliği bakımından çok önemlidir. Bu konuda da deneyimli ve uzman teknik ekiplerin var olan bilgileri sayesinde sorununuza çözüm bulacaklardır.

Ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şöyle sıralanır

*Ürünün montaj, onarım işlemlerini mutlaka yetkili servisimize yaptırınız.

*Ücretsiz montaj hizmeti çamaşır bulaşık makinesi klima şofben ve ankastre ürünlerdir.

*Özellikle klima, şofben ve ankastre ürünlerin montaj yeri kullanma kılavuzunda belirtildiği gibi şartlara uygun olmalıdır.

*Yetkili servisimiz, klimalara bayi talebi ile ÜCRETSİZ olarak evde kedi gelip hizmet vermektedir.

Ferhatpaşa Arçelik Servisi nde tek amacı size bu konularda yardımcı olmaktır.

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...