Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi  

Geçen yüzyılda başlayan olağanüstü teknolojik gelişmeler ve bunun öncülüğünde yaşanan her alandaki gelişmeler giderek daha da artan bir hızla içerisinde yaşadığımız zaman dilimini etkilemektedir. Günümüzde her geçen gün sürekli olarak değişmekte ve gelişmekte olan dünyamız, her geçen gün daha farklı bir hale dönüşerek yaşam standartlarımızı sürekli daha üst boyutlara taşımaktadır.

Yaşam kalitemizi yükseltmek amacıyla üretilmekte olan beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin, dünya üzerindeki en büyük ve en güvenilir üreticilerinden biri olan Bosch ‘un teknik servis bakım ve onarım hizmetlerini yirmi yıldan fazla bir süredir Ümraniye bölgesinde vermekte olan Ümraniye Demirdöküm Servisi, dünyamızın bu hızlı değişim ve gelişim sürecine eşlik eden bir anlayışta faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tüketici lehine rekabetin yüksek boyutlarda yaşandığı sektörümüzde geliştirdiği hizmet yaklaşımıyla öncü bir rol oynayan firmamız, hızla gelişmekte olan yeni teknolojileri birebir takip edebilmek adına, teknik personellerini çeşitli eğitim organizasyonları sayesinde bilgilendirmektedir. Yine farklı eğitim organizasyonları ile iletişim ve müşteri hizmetleri konusundaki tüm gelişmeleri periyodik olarak tüm personeline aktarmakta olan Ataşehir Byamak Servisi, uzun yıllar boyu edindiği mevcut bilgi birikimini yeni bilgilerle sürekli olarak desteklemektedir.

Oluşturduğu mobil teknik servis birimleri ile 24 saat olmak üzere, yılın her günü kesintisiz hizmeti en hızlı şekilde tüketiciye ulaştırma yeteneğine sahip olmuştur. Çağrı merkezleri ve mobil teknik servis birimleri ile en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ve en ekonomik koşullarda sunabilen firmamız, kurumsal yapısının getirdiği tüm avantajları birebir tüketiciye yansıtan bir anlayış geliştirmiştir.

Sunduğu hizmetin kalitesine güvenen kuruluşumuz, tüm parça değişimlerinde orijinal Bosch yedek parçalarını kullanarak, ürünlerinizin kullanım ömürlerinin uzamasını sağlamakta ve tüm onarımlarını bir yıl boyunca sigortalayarak, garanti kapsamına almaktadır.

Sancaktepe sakinlerinin hak ettiği dünya standartlarında bir hizmet anlayışı ile yaşam standartlarını yükselten bir hizmet sunumu sergilemekte olan Sancaktepe Baymak Servisi, bu doğrultuda üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için özel yöntemler geliştirmeye devam etmektedir.

Üstün hizmet anlayışımız hakkında bilgi edinebilmek için oluşturduğumuz internet platformunu kullanabilir veya çağrı merkezimize hizmet talebi bırakabilirsiniz. Tüm hizmet talepleriniz dakikalar içerisinde mobil teknik servis birimlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...