Twitter'da Kişilere Resim veya Özel Mesaj Nasıl Gönderilir? Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Twitter’da Kişilere Resim veya Özel Mesaj Nasıl Gönderilir?


twitterda özel mesaj nasıl gönderilir

Merhabalar sevgili okuyucularımız, bugün sizlere twitter’da kullanabileceğiniz yeni bir fonksiyonu anlatacağım. Twitter son zamanalrda hayatımızın olmazsa olmazlarından oldu. Bu sebeple yeni güncellemelerde kapımızda oluyor. Çünkü ihtiyaçlar artıyor. İlk kuruluş amaçlarından farklı amaçlara doğru yol alıyor. Karşılıklı olarak mesajlaşmak prensibinde olmayan twitterda yavaş yavaş facebook varimsi havalar almaya başlıyor. Her ne kadar ceoları bunu istemezsede kullanıcı potansiyeli buna mecbur ediyor. Çünkü en basitinden popüler bir kullanıcıya tweetle ulaşmak, takip edilen kişinin aktif olarak re-tweetlerini kontrol etmesine bağlıdır. Yüz binlik bir profilin sahibi gelen her tweeti görüntüleyemeyebilir, fakat gelen özel mesajları kontrol edebilmesi daha kolaydır. Bu sebeple özel mesaj, mesaj yoluyla resim gönderme fonksiyonlarının twitterda aktif olması şart oldu.

twitterda başkalarına özel mesaj nasıl gönderilir

Peki bu özelliği nasıl kullanacak kullanıcılar? Cevabına hemen geçelim. Android ve iOS  uygulamaları ile direkt mesaj gönderebiliniyordu. Çıkan yeni versiyon ile artık tarayıcı üzerinden de diğer bir kullanıcıya mesajla birlikte resim de gönderileceksiniz. Üst bölümde eklenen mesaj kutusu resmi ile birlikte kişisel mesajlarınıza ulaşabilir veya bir kullanıcının ismine dokunarak ona özel mesaj yollayabiliyorsunuz.


Etiketler:, , ,

1 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Twitter’da Kişilere Resim veya Özel Mesaj Nasıl Gönderilir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın