Truck Driver: Crazy Road Android Yarış Oyununu Full İndir Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Truck Driver: Crazy Road Android Yarış Oyununu Full İndir


Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Truck Driver oyununu sizlere paylaşacağım. Tır sürme oyunları bazılarımız için büyük tutkudur. Simülasyon olmaları sebebiylede gerçekçilikleri oldukça fazladır. Android oyunu olan truck driver ile cep telefonlarınızda gerçekçi bir sürüş keyfine varın. Android cihazlar için gerçekten tır sürme hissini yaşatacak bir oyundur.

Gerekse grafikler, gereksede ses deneyimleri sizlere ayrı bir keyifli haz verecektir. Truck driver: crazy road android yarış oyununda off road keyfininde tadını farklı bir şekilde alacaksınız. Truck driver oyununu oynarken isterseniz joysticklerden de faydalanabilirsiniz.

2016 yapımlı olan truck driver oyununda sizler için ayrı bir eğlencede şu olacaktır. Kariyer seçenekleri. Çünkü oyunda istediğiniz gibi araç alım satım işleri yapabileceksiniz. Bu sebeplede ayrı bir avantajınız olacak. Şimdiden sizlere iyi oyunlar dileriz.

İndirme linki: http://www74.zippyshare.com/v/7TH75jHj/file.html


Etiketler:, , ,

12 ay önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Truck Driver: Crazy Road Android Yarış Oyununu Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın