Total War Attila Strateji Oyunu Full Türkçe Yama İndir

total war attila strateji oyunu indir

Değerli okuyucularımız, bugün sizlere Total War Attila strateji oyununun türkçe yamasını sunacağım. Total War Attila 2015 şubat ayının ortalarında çıkmıştır. Ödüllü olan oyunda doğunun geniş düzlüğünde kıtlık, hastalıklar içinde savaşlar yapacaksınız. Yepyeni bir gücün yükselişini bizlere göstereceksiniz.

total war attila strateji oyununu full indir

Roma’yı fethetmeye giden bir kral olacaksınız. Arkanızda 1 milyon atlı savaşçıyla stratejik taktikler ile fetihlere yol açacaksınız.  Oyuna Batı Roma İmparatorluğuna hükmederken başlayacaksınız. Hakimiyetiniz altındaki bölgelerde politik iç çekişmeler ve düşmanların tehditler altında olacaksınız.

total war attila türkçe yama yükle

Oyun içi grafikler oldukça yüksektir. Şehir yönetimi, politika ve teknoloji olarak oldukça gelişmiştir. Mount blade efsanesinden sonra müthiş bir deneyim yaşayacaksınız. Hatta bu deneyimi doruk noktaya taşıyacağız. Total War Attila strateji oyununa yapacağınız türkçe yama ile hem oyunu anlayacaksınız. Hemde çok daha eğleneceksiniz.

Total War Attila türkçe yamasının kuruluşu: 

İndirdiğiniz rarın içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yerdeki “data” klasörünün içine atın. Bu kadar ekstra bir ayara gerek yok.

Bu dosyaları attıktan sonra oradaki “local_en” dosyasını silmeyin unutmayın!

 

http://turbobit.net/uddr43xzmtdj.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

 Kameralı Sohbet