Telefon Alınırken Çıkarılabilen Batarya Tercih Edilmeli mi? Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Telefon Alınırken Çıkarılabilen Batarya Tercih Edilmeli mi?


cep telefonlarında çıkarılabilir batarya kullanmak

Merhabalar sevgili okuyucularımız bugün size cep telefonu, akıllı telefon kullanıcıları için pratik ve önemli bir bilgiyi paylaşacağım. Birçok telefon markası bulunan piyasada Apple’ın iphone serisindeki akıllı cep telefonları farklı bir tarzda çıktı. Bataryası içerisine kablo entegre edilen iphone kullanıcıları pili çıkaramamaktadır. Bu telefon arka kapağının açılamamasını sağlamaktadır. Bu durum belki avantajlı görünsede aslında okadar iyi bir durum değil.

telefon alınırken nelere dikkat edilmeli

Çünkü telefonlar bazı zamanlarda donmalar, yavaşlamalar yapmaktadır. Bu durum resetlemeyi şart koşmaktadır. Bu nedenle ne kadar bataryası çıkarılabilen telefon tercih edilirse sizin için faydalı olacaktır. Başka bir neden ise telefonların su kaçırması durumunda bataryanın nemlenmemesi için çıkarılıp hava alması ve kurutulması sağlanmalıdır. Bu açıdan çıkarılabilen bataryalar kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca fiyat olarakta sizler için faydalı olacaktır.


Etiketler:, ,

2 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Telefon Alınırken Çıkarılabilen Batarya Tercih Edilmeli mi? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın