Tecrübeli Kadromuz İle Kusursuz Bir Hizmet “Bostancı Arçelik Servisi”

Bostancı Arçelik servisi şirketimiz her türlü beyaz eşyanızın montajını, bakımını, arızasını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız ile artık beyaz eşyalarınızı güvenli ellere gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. İşine gösterdiği üst düzey hassasiyeti ile işletmemiz ürünlerinizin tüm işlemlerini büyük bir titizlikle halletmektedir. Firmamız, gün geçtikçe daha fazla ilerleme kat etmesine binaen yalnız Ataşehir değil tüm İstanbul halkına önemli hizmetler vermektedir. Uzun yıllar neticesinde oluşan tecrübemiz, dürüst ve kaliteli hizmetlerimiz ve geniş bir personel kadromuz ile tüm İstanbul halkının 7/24 hizmet vermekteyiz. Firmamız gerek dürüst ilişkisi gerekse işinin ehli personelleri ile tüm beklentileriniz karşılayacak düzeyde bir kuruluştur.  Dolayısı ile işletmemiz faaliyete geçtiği ilk andan itibaren sürekli talep alan bir kuruluş olmuştur.

İşletmemizin yoğun talep almasının başlıca nedenlerinden bir tanesi de işinde gösterdiği hızdır. Küçükbakkalköy Arçelik servisi firmamız belirtilen adreslere çok kısa bir zaman dilimi içerisinde intikal etmekte ve işlemlerini de oldukça kısa bir zaman dilimi içinde sona erdirmektedir. Şirketimizde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi A’dan Z’ye tüm beyaz eşya çeşitleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz garanti kapsamında olup bu süre içerisinde bakımlar ve tamirleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yanı sıra üründe meydana gelen arızalar giderilemeyecek durumda ise firmamız sizlere aynı ürünü ücretsiz olarak temin etmektedir. Firmamız ürünlerinizin bakımını da en temiz şekilde yaparak cihazda herhangi bir hasarın oluşmasına engel olmaktadır. Zira bakımı doğru bir şekilde yapılmayan ürünlerde ciddi hasarlar oluşmakta ve çoğunlukla bu hasarlar giderilememektedir.

Acıabdem Arçelik servisi şirketimiz sizlere beyaz eşya bakımı konusunda büyük kolaylıklar sağlayacak kentin en güvenilir beyaz eşya işletmelerinden bir tanesidir. İşletmemiz Ataşehir bölgesinde ikamet eden vatandaşlarımızdan müşteri memnuniyeti gayesi ile çeşitli anketler düzenleyerek kaliteli ve güvenilir bir işletmede bulunması gereken tüm parametreleri not etmiş ve derin çalışmalar neticesinde firma tarafından bu hizmetlerin verilmesine gayret etmiştir. Ataşehir Arçelik servisi işletmemizin rakipleri ile arasında fark oluşturduğu durumlardan bir diğeri de müşterilerine oldukça düşük ücretlerde hizmet sağlamasıdır. Bu özelliği ile her kesimden insana beyaz eşya konusunda büyük kolaylıklar sağlamış ve müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...