Sultanbeyli Bosch Servisi – 0216 471 59 56 Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Sultanbeyli Bosch Servisi – 0216 471 59 56


Sultanbeyli BoschServisi olarak uzun yıllardır tüm beyaz eşya ürünlerinde profesyonel servis hizmeti sunmaktayız. Başınız beyaz eşya ile ilgili ne zaman sıkışsa, en çabuk yardımınıza koşan, evde ki en büyük yardımcılarınızız. Bir telefon ile, istediğiniz zaman gelip, istediğiniz sorunu çözmekte ustayız. Her servis çalışanımız, son teknolojinin eseri olan ürünleri inceleyip özellikle eğitim alır. Bu nedenle sorunları çözmemizde diğer servislere oranla 2 kat daha hızlı hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca aldıkları tek eğitim teknik eğitim değildir. Ev sakinleri ile doğru iletişim kurabilmek adına, iletişim eğitimi alırlar. Son zamanlarda teknik servis ile ilgili en çok şikayetlerin, daha çok kişisel davranışlara bağlı olduğu çözümlemesi yapan firmamız bu konu da hassasiyet göstermektedir.

Servisimiz, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş olduğundan, tüm hizmetleri onları memnun etme yönündedir. Bu nedenle haftanın her günü, istediğiniz saat servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyanın ne zaman sorun yaratacağı bilinmez. Bazı arızalar çok sinsi olarak, anında baş gösterebilir. Bu nedenle her saat arayabileceğiniz bir hizmet yapısına sahibiz. Beyaz eşyanın sadece tamir hizmetini değil, bakım hizmetini de yapmaktayız. Belirli aralıklarla yapılan bakım hizmetleri, beyaz eşyanın ömrünü uzatıp, neden olacağı büyük problemleri engeller. Bu nedenle beyaz eşyanızı en fazla kullanabileceğiniz şekilde sık bakım yaptırmak şarttır. Bu da Göztepe Bosch servisimizin en sık verdiği, önemli hizmetin bir parçasıdır.

 


3 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Sultanbeyli Bosch Servisi – 0216 471 59 56 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın