SoundHound Müzik Bulma Android Uygulamasını Ücretsiz İndir Program - Yazılım - Donanım

SoundHound Müzik Bulma Android Uygulamasını Ücretsiz İndir


soundhound müzik bulma programı

Merhabalar sevgili düşler kulübü ziyaretçilerimiz, herkesin elinde artık bir akıllı telefon mevcut. Bu kadar yaygınlaşan ve lüksiyat haline gelen akıllı telefonlar beraberinde ek ihtiyaçlarıda doğurmaktadır. Herkes artık olduğu yerde bir çok şeyi rahatlıkla yapmak isterler. İnternet bağlantısı oldukça bu cihazlar ile birçok isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Örneğin olduğunuz yerde canlı yayın yapabilirsiniz. Sound Hound Music Search uygulaması ise bu talepler doğrultusunda piyasaya çıkan android apk uygulamasıdır.

soundhound müzik bulma android uygulamasını full yükle

Oldukça akıllı bir google play android uygulamasıdır. Temel prensibi etrafınızda çalan müziğin, şarkının ne olduğu bulmanıza olanak sağlar. Veya dilinizi dolanan bir şarkı sözlerinin orjinal şarkısı olup olmadığını bulabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra turuncu düğmeye dokunun ve şarkı sözlerine bakın. Bulunan şarkıyı isterseniz online dinleyin, isterseniz indirin. Hatta isterseniz şarkıyı siz söyleyin veya mırıldanın ve arama işlemini gerçekleştirin. Bu özelliği mutlaka denemelisiniz hemde ücretsiz olarak.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/Nd4T/pQvjeRHkr


Etiketler:, , ,

2 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

SoundHound Müzik Bulma Android Uygulamasını Ücretsiz İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın