Şevkat Yerimdar 2 izle

şevkat yerimdar

22 Ocak 2016 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak olan yerli komedi filmi Şevkat Yerimdar 2, yapımın sevenleri için heyecanla bekleniyor. Yönetmen koltuğunda yine Bülent İşbilen’in yer aldığı filmin baş rollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak ve Cezmi Baskın paylaşıyorlar.

Şevkat Yerimdar 2 izleyeceğiniz yapımda düğününü artık yapmak istemekte olan Şevkat, bunun için dededen kalma evi satabilmek için Ankara’ya gitmek durumundadır. Şevkat’in istediği evi hemen satmak ve geri dönmektir. Ancak talihsiz bir aşık olan Sarper’in arabasının önüne çıkması ve ondan yardım istemesi ile tüm planı alt üst olan Şevkat, Sarper’in aşık olduğu kızın ailesi tarafından dayak yemiş olmasını hesabını sormak için mahalleye gider ve kahveyi basar. Eğlenceli ve keyifli filmin senaryosunda da yine Bülent İşbilen imzasını görmek mümkün.

Baş rollerinde Özgürcan Çevik ile Başak Parlak’ın yer aldığı filmle ilgili olarak eğlenceli fotoğraflar meraklıları ile paylaşılırken, yerli komedi yapımda yer alacak olan fasıl heyeti ile serenat sahnesi ilgi görecek sahnelerden bir tanesi. Aşık olduğu kadın Pelin’e kepçe ile gelerek fasıl heyeti ile serenat yaptıran Şevkat, aynı zamanda kepçeyi kendi kullanırken, kendi sesinden Dalgalandım da Duruldum şarkısını söyleyecek. Film çekimlerinin gerçekleştirildiği Ankara mahallesi sakinleri bu sahnede tezahüratlarda bulunurken, dansları ile de eşlik ettiler. 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin çekimleri sürerken Şevkat’in araba devirme sahnesi Ankaralıları da korkuttu. Çekimlerin farkında olmayarak, olayın gerçek olduğunu sanan mahalleli, olaya müdahale olurken, ortaya keyifli ve eğlenceli görüntüler çıktı.

İlk olarak 2013 yılında vizyona giren ve son derece beğenilen yapım Şevkat Yerimdar’ın senaryosunu ve yönetmenliğini yine Bülent İşbilen üstleniyor. Yapımın baş rollerini de Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Mustafa Bilgin ve Aslı İnandık ile birlikte oyuncu ekibinde Cezmi Baskın, Numan Çakır, Şahin Aktaş ve Bahadır Tokmak paylaşıyorlar. Eğlenceli ve güzel filmi sitemizde keyifle izleme şansını bulabilir, HD kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. Şevkat Yerimdar ve daha pek çok yerli komedi filmi sitemizde sizleri bekliyor olacak.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...