Sahabe ve Peygamberlerin Hayatını Anlatan 1250 Kitap İndir Yüce Dinimiz İslam

Sahabe ve Peygamberlerin Hayatını Anlatan 1250 Kitap İndir


Sevgili okuyucularımız, dinimiz bizler için çok kıymetli bir hazinedir. Bu hazineyi en doğru şekilde yaymalı ve sahip çıkmalıyız. Tahrip etmeye çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Olabildiğince tüm dünyaya yayılması gerekmektedir. Yüzyıllar öncesinde dahi teknoloji hiç gelişmemiş olmasına rağmen bu derece yayılmış olmasına rağmen şuanki sistemde daha etkili bir şekilde her bireye ulaşması gerekmektedir. Yani şuan aramızda saatler farkı olan ülkelere dahi internet vasıtasıyla anlık olarak ulaşıp onlarada bu imkanları iletmeliyiz.

Hatta kendi dilimizden olan gurbetçi Türk vatandaşlarımıza dahi bu kaynakları iletmeliyiz. 1250 tane dini kitabı pdf yoluyla birazdan sunacağız sizlere. Sahabelerin, Peygamberlerin hayatlarını 1250 tane farklı içerikten okuyarak bilgi edinebilirsiniz. PDF formatın oldukları için bu kaynakları yazıcı vasıtasıyla kağıda dökebilirsiniz. İsterseniz internet ortamında E-kitap olarak istersenizde kitap gibi okuyabilirsiniz. Tercih size kalmıştır.


https://docs.google.com/uc?id=0B-qQs7ZQnPhLZ05pN1lGRFVlQlk&export=download


Etiketler:, , ,

4 ay önce
  Yüce Dinimiz İslam kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Sahabe ve Peygamberlerin Hayatını Anlatan 1250 Kitap İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın