S-500 Hava Savunma Füzeleri Hakkında Bilgi Askeri Bölüm

S-500 Hava Savunma Füzeleri Hakkında Bilgi


s-500 balistik savunma füzeleri

 

S-500 Hava savunma füzeleri Rusya tarafından hala geliştirilmeye devam edilen ve füze teknolojisinde bir devrim yapacağı iddia edilen bir füze sistemidir. Rusya bu sistemi Amerika’nın Patriot’una karşı yaptığını açıkladı. Çünkü Abd Rus tehdidine karşı özellikle Kuzey Balkanlarda bu ülkeleri Patriot’larla donattı ve Rusya ile arasına bir bariyer çekti. Geçen yıl ilk protatipini açıklayan Moskova bu sistemin testinin çok başarılı geçtiğini ve füzenin olağanüstü bir şekilde çalıştığını söyledi.

Son teknoloji ile üretilen bu sistem havadaki her türlü düşman hedefini gerek füze gerek ise uçakları yok edebiliyor. Hatta kıtalararası balistik füzeleri bile durduma yeteneğine sahip olduğu söyleniyor. Eğer bu füze sistemi denildiği özelliklere sahip ise Rusya bu alanda Abd’nin oldukça önüne geçmiş olacak gibi görünüyor.

S-500 Hava Savunma Füzesi Tanıtım Videosu:

 


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

3 sene önce
  Askeri Bölüm kategorisine eklendi.
Yazar: duslerkulup2

“S-500 Hava Savunma Füzeleri Hakkında Bilgi” için 1 Yorum

  1. halil yılmaz dedi ki:

    Rusyanın yeni nesil silahlarından bizede teknolojisi ile verin.Kanka olalım.şanghayada alın.Natodan çıkalım.Silah ve ordu olarak ingiltere ve israilin üzerine çıkalım.S400*S500,fakpa t-50,armata,seyyar füze sistemlerinide hayır demeyiz.200 yıl aptalca savaşmışız.Biz sizi seviyoruz.

S-500 Hava Savunma Füzeleri Hakkında Bilgi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın