Rüyada Kral Olduğunu Görmek Neye İşarettir? Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Kral Olduğunu Görmek Neye İşarettir?


rüyada kral olduğunu görmek

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, rüyanızda görmüş olduklarınıza yorumlar sunmaya devam ediyoruz. Bugünkü makalemizde ise rüyasında kral ve buna benzer şeyler görülen olayları konu edineceğiz. Rüyada kral görmenin birçok anlamı vardır ve hangi türden nasıl görüldüğüne bağlıdır. Rüyada kral görmek ise,zor zamanında rüya sahibinin yanında olup destek olacak dostlara işarettir. Kral görmek çok hayırlı bir rüyadır. İş hayatında başarıya, gelecekle ilgili plan yapılmasına yorumlanır. Rüyada kral olduğunu gören kişi ülkesine hizmet edeceği ve birtakım çalışmalarda bulunacağı anlamına gelir.

Rüyasında kral olduğunu gören kişi için her zaman hayırlı helal rızık vardır. Rüyasında kral olduğu halde krallığını kaybeden kişinin var olan itibarını ve saygınlığını kaybedeceğine işaret olabilir. Rüyada bir akrabasını kral olarak gören kişi o kişinin maddi gelirinde artış olacağına alamet eder. Rüyada bir kral ailesi içinde olup hak arayan kişilere sert tavırlar içinde olduğunu görmesi kişinin iş yapamayacak duruma geleceğine işaret eder. Rüyada kral ile evlenmenin anlamı ise oldukça güzel bir çevreye sahip olmaya işarettir.


Etiketler:, , , ,

2 sene önce
  Burç ve Rüya Tabirleri kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Rüyada Kral Olduğunu Görmek Neye İşarettir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın