Restaurant Dreams Chef World Android Oyunu İndir Oyun Dünyası

Restaurant Dreams: Chef World Android Oyunu İndir


restaurant dreams chef world oyununu indir

Merhabalar sevgili okuyucularımız, bugün sizlere cep telefonlarınızdan oynayabileceğiniz restorant oyunlarınından olan Restaurant Dreams chef world oyununu sunacağım. Restorantınızda hayallerinizdeki gibi bir şef olacaksınız. Küçücük bir işletmenin sahibi olarak başlayacaksınız. Kendi lokantanızda şeflik yapıp müşterilerden gelen talepler doğrultusunda garsonları yönlendirip onları memnuniyetli bir şekilde yolculamalısınız.

android lokanta işletme oyununu indir

Müşterilerin siparişlerini en doğru ve en kaliteli bir biçimde hazırlamalısınız. Hız ve kalite çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Kalıcı müşteriler istiyorsanız eğer mekanınızın dekorlarıda önemli bir unsur olacaktır. Dekorlarınız ne kadar iyi olursa müşterileriniz daha sık gelip güven içinde karınlarını doyuracaklardır. Sizlerde iyi paralar kazanıp lokantalar zinciri açabileceksiniz. Ayrıca bu oyunları cep telefonunuzda oynayacaksınız. Oyunun içerisine para hilesi eklenmiştir..

duslerkulup indirme linki (1)

http://www92.zippyshare.com/v/5NUIj6OU/file.html


Etiketler:, , ,

9 ay önce
  Oyun Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Restaurant Dreams: Chef World Android Oyunu İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın