Program Download Sitesi Netindir.com Program - Yazılım - Donanım

Program Download Sitesi Netindir.com


Artık ihtiyacımız olan tüm programları internet üzerinden indiriyorduk. Eskiden dergi cdlerinden oradan buradan bulduğumuz programlar artık daha erişilebilir durumda. Google da arama yaparken program indir veya program download yazarak bu sitelere erişebiliyoruz. Program download sitelerinde ise dikkat etmemiz gereken en önemli unsur sitenin resmi download linklerini kullanıp kullanmadığıdır. Resmi linkleri kullanmayan sitelerden zararlı içerikler indirmemiz olağandır.
Geniş program arşivi ve tamamen legal içeriğiyle netindir internet üzerinden indirmek istediğimiz her türlü programı içerisinde barındırıyor. Netindir.com sitesine girdiğiniz zaman antivirüs programları, eğitim, internet, ofis,yamalar, grafik programları, ses, video, tasarım ve bilgisayarımız için olmazsa olmaz araçlarla karşılaşıyoruz.

Program detaylarında bizleri aydınlatacak ölçüde ekran görüntüleri ve bilgileri bulabiliyoruz. En önemlisi editör kadrosuyla programlar sürekli güncellenmekte ve son sürümlerini bize sunmaktadır. Netindir editör kadrosuna katılmak içinde yine site üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Site üzerinde çalışmayan bir program linki bulduğunuzda site yönetimine tek tuşla bildirerek ilgili programdaki sorunun hızlı şekilde düzeltilmesine yardımcı olabilirsiniz. Net indir sitesi üzerinden indirdiğiniz programları da her programda olduğu gibi taratarak kurmanız bilgisayar güvenliğiniz açısından çok önemlidir.


2 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Program Download Sitesi Netindir.com Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın