Pokemon 9. Sezon 21. Bölüm İzle Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 21. Bölüm İzle


en hızlı pokemon

 

Bu bölümde kahramanlarımız yine şehirdedirler ve şehirde kızıl yıldırım adında konuşan bir pokemon şehirdeki herkesin pokemonuna hiçbir sebep yokken saldırıyor ve onları yaralıyordur. Bunu duyan kahramanlarımız bu sorunu çözmek için girişimlerde bulunurlar. May de yeni yarışması öncesi hem bir alışveriş yapar hem de pokemonlarını besler. O sırada Squirtle kaybolur ve onu aramaya koyulur. O sırada o gizemli pokemon karşısına çıkar ve ona savaş açar. o da savaşmaya başlar. Ancak Squirtle yenirlir ve yaralanır. Hatta kızıl yıldırım onun suratına ce vücuduna garip şeyler çizer. May onu hemen pokemon merkezine götürür ve ordan diğerleri ile beraber kızıl yıldırım avına çıkarlar. Onu bulurlar ve Pikaçu ile savaşırken roket takımı gelir ve ağ atıp kızıl yılıdırımı yakalamaya çalışır. Bu anda kızıl yıldırım kaçar. Kahramanlarımız da onları roket takımının balonuyla izlemeye koyulurlar. Onu bir binanın tepesine kadar takip ederler ve onun küçük bir kızla konuştuğunu görürler. O sırada ordan ağaç biçimli bir roket fırlar ve kahramanlarımızın atlamasının ardından roket takımı balonunu vurur ve onları havaya uçurur ve pikaçuyla savaş başlar onları durdurmak için. Ancak pelerin düşer ve onun bir mikrofon takılmış bir Scizor olduğu anlaşılır. Bunu gören Ash Sceptile’yi seçer ve onunla savaşıp onu yener ve hatta kurtarır onu. Bundan sonra kız yaptığı hatayı anlar ve pişman olur ve ardından May ile bir dostluk maçı yapar ve May Squirle ile birlikte onu yener. Pokemon 9. Sezon 21. Bölüm Türkçe Altyazı ile sizlerle. Pokemon tüm 9. sezon bölümlerini sitemizde bulabilirsiniz. İyi seyiler.

POKEMON SEZON 9 BÖLÜM 21 VİDEO:

 


Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

3 sene önce
  Çizgi Film Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: duslerkulup2

“Pokemon 9. Sezon 21. Bölüm İzle” için 2 Yorum

  1. duslerkulup2 dedi ki:

    @Rapsody rica ederiz bölümler gelmeye devam edecek. Sizlerden istediğimiz bu güzel ortamı duyurmanız ve hep birlikte koca bir aile olmamızdır.

  2. Rapsody dedi ki:

    Admin ellerinize sağlık

Pokemon 9. Sezon 21. Bölüm İzle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın