Pokemon 9. Sezon 15. Bölüm İzle Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 15. Bölüm İzle


pokemon tüm bölümler

 

Bu bölümde kahramanlarımız May’in yarışmasının yapılacağı şehre ulaşırlar ve May Munchlax ile antrenman yapar. Ama onu 2. tura saklamaya karar verir. İlk turda Squirtle ile yarışmaya karar verir. May ayrıca ezeli rakibi Harley ile karşılaşır. roket takımı ise Harley’e ortaklık teklif eder ama Harley onları ciddiye bile almaz bunun üzerine Roket Takımı çok bozulur. Yarışma başlar ve May ilk turda harika bir performans sergiler ve turu 1. olarak tamamlar. Ancak 2. tura kalanlar arasında Harley de vardı. Finale kadar ikisi de mücadelelerinde başarıya ulaşırlar ve finalde rakip olurlar. May Munchlax’ ı seçer. Harley ise Octillery’i seçer. Mücadele başlar ve May adına hiç de iyi gitmiyordur. Üst üste darbeler alır Muchlax. May sonra biraz dönüş yapsa da Harley kazanır ve May kaybeder. Bu arada pokemonlar çalmaya çalışan roket takımını Pikachu ve Ash kurtarır. May ise bu yarışmadan çok dersler çıkarır ve hiç moralini bozmadan yoluna devam eder ve hemen bir sonraki mücadelesi için yola koyulur. Pokemon 9. sezon 15. bölüm Türkçe altyazılı olarak sizlerle. İyi seyirler.

POKEMON SEZON 9 BÖLÜM 15 VİDEO:

 


Etiketler:, , , , , , , , , , ,

3 sene önce
  Çizgi Film Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: duslerkulup2

“Pokemon 9. Sezon 15. Bölüm İzle” için 2 Yorum

  1. duslerkulup2 dedi ki:

    @Sinan Unal bölümlerin devamı gelecektir. Ancak ilgi olduğu sürece devam edecektir. Şu an istediğimiz kadar ilgi görmüyor. O yüzden sizlerden isteğimiz arkadaşlarınızı da bu güzel ortama davet edin ve onları da haberdar edin.

  2. Sinan Unal dedi ki:

    Yeni bolumu bekliyoruz admin 🙂

Pokemon 9. Sezon 15. Bölüm İzle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın