Pokemon 9. Sezon 10. Bölüm Türkçe İzle Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 10. Bölüm Türkçe İzle


yeni pokemonlar

 

Kahramanlarımız bu bölümde yollarına devam ederken hızlıca varmak için bisiklet yolunu kullanmayı tercih ederler. Ama bisiklet yolu orman yüzünden kapanmıştır ve onlar da patika yoldan devam etmek zorunda kalırlar. Bu sırada Pikaçu bir anda ormanın içine doğru koşar ve diğerleri de onu takip ederler. Bu sırada girişe yasaklı bir yere gelirler ve pokemon korucusu onları durdur. Onlar pikaçu’nun o tarafa kaçtığı söyleyince o da onlara yardım etmeye karar verir ve ormandaki vahşi pokemonların da yardımıyla sarmaşıklarla sarışmış olan ormanın merkezine gelirler ve pikaçu ordadır. O anda yanında da bir yaralı Celebi görürler. Bu pokemon efsanevi bir pokemondur ve geçmiş zamanın birinde bir orman yangınını söndürürken yaralanmış ve zaman yolculuğu gücüyle bu gübe gelip ormanı o hale getirmiştir. Kahramanlarımız da ona hemen yardım edip onun iyileşmesini sağlarlar. Bu sırada Roket takımı saldırır ama başarısız olur derken Celebi iyileşir ve başka zaman gider ve orman da düzelir. Bisiklet yolunun da açılmasıyla kahramanlarımız yoluna devam eder.

POKEMON SEZON 9 BÖLÜM 10 TÜRKÇE ALTYAZILI İZLE:

 

 


Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

3 sene önce
  Çizgi Film Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: duslerkulup2

“Pokemon 9. Sezon 10. Bölüm Türkçe İzle” için 3 Yorum

  1. duslerkulup2 dedi ki:

    @Rapsody teşekkür ederiz. Diğer bölümler peşe birkaç gün içinde gelmeye başlayacak hazırdır. Merak etmeyin bekletmeyeceğiz sizi.

  2. Rapsody dedi ki:

    Diğer bölümler ne zaman gelicek sabırsızlıkla beklioz 🙂 Elinize sağlık

  3. furkan koç dedi ki:

    Çok güzel bir bölümdü efsanevi pokemon görmek harikaydı devamını bekliyoruz 😀

Pokemon 9. Sezon 10. Bölüm Türkçe İzle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın