PES 2014 Oyununa Türkçe Spiker Yamasını Full İndir Oyun Dünyası

PES 2014 Oyununa Türkçe Spiker Yamasını Full İndir


pes 2014 oyununa türkçe spiker yaması indir

Sevgili duslerkulup.com takipçilerim bugün sizlere konami firmasının pro evolation soccer futbol oyun serisinin son sürümü olan PES 2014 oyunun türkçe spiker yamasını sunacağım.Pes oyunları playstation ve bilgisayarlarda futbol tutkunlarının en çok ilgi görenlerden birisi.Fifaya çok büyük rakip olan konami firması oyunlarda kullandığı gerçeklik ile oyuncularına farklı bir haz yaşatıyor.Futbolcu kontrolleri ve oyunun akışı itibariyle mükemmelliği ön planda tutmaktalar. Fakat bilindiği gibi oyun türkçe olsa bile spikerler ingiliz oluyorlar.Türkler tarafından yapılan seslendirmeler ve düblajlar ile oyuna entegre edip oyunu daha güzel bir hale getirebiliyoruz.Bu yama ile heycanımız iki kat artıyor replikleri daha içten hissediyoruz.Pes 2014 oyundaki gerçekçiliği türkçe spiker pes 2014 yaması ile yaşayacaksınız.Grafiklerdeki canlılık ile bir bütün olacaksınız.Şimdiden duslerkulup size iyi oyunlar diler. 

Oyunun içinden birtakım görüntüler:

Kurulum: İndirdiğiniz dosya içerisinde PES2014v2SpikerDuslerkulup.com.exe yazan dosyayı çalıştırmanız yeterli. Otomatik kurulum olacaktır. Kurulum sadece bir kaç saniye sürecektir.

İndirme linki: http://turbobit.net/ca5j040apj3d.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Not: Video temsilidir.Yapımcılar tarafından yayınlamış bir yama üzerinde çekilmiştir video.Bu yüzden sizde mersin idman yurdu gibi takımlar orjinal oyunda olmayacaktır.Fakat Türkçe yama PES 2014 te kesinlikle çalışmaktadır.Yukarıdaki gibi olmaması sizin oyununuzda çalışmayacağı anlamına gelmez.


Etiketler:, , , , , , , , ,

3 sene önce
  Oyun Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

PES 2014 Oyununa Türkçe Spiker Yamasını Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın