Pendik Sapanbağları Arçelik Marka Beyaz Eşyaların Bakımı Ve Servisi Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Pendik Sapanbağları Arçelik Marka Beyaz Eşyaların Bakımı Ve Servisi


    Her evin vazgeçilmez eşyalarından olan buzdolapları, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, klimalar gibi elektronik cihazlar her zaman alınabilen eşyalar arasında değildir. Yüksek miktarda paralar verilerek alınan bu eşyaların uzun ömürlü olmasını isteriz. Bu yüzden seçici olmak adına bazı özellikler ararız. Örneğin kullanışlı olmasına kolay temizlenebilir olmasına, yedek parçalarının bulunmasına, servis ağının geniş olmasına dikkat ederiz. Bu anlamda Arçelik marka ürünler bu özellikleri taşıdığı için yaygın bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Tüm bu özellikleri taşımak ile birlikte her il ve ilçe merkezlerinde şubeleri olan servis ağı bir tercih sebebidir. Sapanbağları Arçelik Servisi bu geniş ağın bir şubesi olarak itina ile Arçelik kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Standartlara uygunluğu belgelenmiş olan servisimiz, eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Ayrıca şubemiz modern teknolojiyi takip eden onarım cihazları ile donatılmıştır.

Buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, ankastre setleri, aspiratörler, fırınlar, set üstü ocaklar, klimalar, kombiler ve küçük ev aletleri olmak üzere her türlü cihazın bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Tüm arıza ve bakımlarda titiz bir işçilik uygulamakta, parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Ataşehir Arçelik Servisi olarak hizmetimizin kalitesinden emin olduğumuz için tüm işlemlerimize garanti süreleri veririz.

Arçelik marka beyaz eşyanız arızalandığında bizi güvenerek arayabilirsiniz. Deneyimli, dinamik servis elemanımız vakit kaybetmeden yanınıza gelip eşyanızın arıza tespitini yapar. Bu arıza tespitinden sonra bulunduğu yerde onarım yapılamaya uygun bir arıza ise yerinde müdahale yapar, değilse servise getirilerek en kısa zamanda bakım ve onarım tamamlanır.Beyaz eşyanız ilk günkü performansına en yakın hale getirilir.  Pendik Arçelik Servisi daima kaliteli hizmet anlayışı ile siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam edecektir.


2 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Pendik Sapanbağları Arçelik Marka Beyaz Eşyaların Bakımı Ve Servisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın