Pasta Oyunu

Pasta bir tür tatlı bile olsa yüklendiği anlamlar bakımından bir çok şeyi ifade etmektedir .  Daha çok Canımız istediğinde değil Çocuklarımızın Doğum günlerinde, sünnette ve evlilik günlerinde Kurtarıcı olan temsili gösterilen kutlama aracı Pastadır.  Bu tip özel günlerde Üzerinde süsleme yapılarak sunulan pasta üzerindeki şekillerle çocuklara ve hatta büyüklere  eğlenceli bir dünya sunar.

Bazen 1 yaşına giren ufaklığımızın ‘1’ yazısını bir çizgi film kahramanını , bazen de kendi sevgi sözcüklerimizi kazırırız Pastalara. Pasta en güzel ifadesi ile duygularımızın tatlıya bağlanmış halidir.  Doğum  ve evlilik günlerinde hem kutlama hem eğlence aracıdır pasta. Üzerine konan mumlar yeni yaşı temsil eder ve  Üfleyerek söndürülür.

Bu güzel ve eğlenceli  kategori için elbette oyun olmaması düşünülemezdi. Pastaoyunu.com bunun için açılmış ve içerisindeki binlerce oyunla kullanıcılarına hizmet vermeye çalışan bir site. Pasta oyunları diye geçmeyin zira Bu tip oyunlarda Hamburger yapma oyunlarından pasta yapma oyunları na kadar bir seçenek mevcut.

Pasta oyunu her gün güncelleniyor ve yeni oyunlarla güçlenerek yoluna devam ediyor. Her gün girip eğlenebileceğiniz ve vakit geçirebileceğiniz bir site olarak akılda kalıcı şekilde çalışmalarımıza katkıda bulunuyoruz.

Bu tip oyunları kız çocukları pasta yapma ve yemek yapmaya daha yatkın ve meraklı olduğu için daha fazla oynadıkları kesin. Fakat erkek çocuklardan bazılarının da bu oyunlar ile uğraştıklarını görüyoruz. Zira bu tip bir kategoride özellikle görsel ürün gösterimi çok güzel hazırlanmış oluyor. Pasta üzerindeki farklı seçenekler ,malzeme seçim ekranları sanırım kız çocuklarının en çok dikkatini çeken etkenler.

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...