Oyun Dünyasının Yeni Kahramanları

2013-2014 sezonunda Flash oyun dünyasına katılmış olan Pony oyunları, 2015 yılının bu zamanlarında artık tüm siteler de fazlası ile yer almaya başladı ve en çok sevilen oyun kategorisi alanında da yerini garantiledi!

Oyun dünyasının yeni kahramanları olarak adlandırılan My Little Pony oyunları, her geçen gün daha fazla kitleye de hitap etmekten geri kalmıyor! Oyuncu çıtasını genişleten ve bunun yanında da yeni oyun türlerini bizlere sunan Pony oyunları, günümüzün en sevilen ve en ilgi gören oyun türlerinden birisi haline dönüştü! Nitekim her yaştan çocuğa hitap etmesinden dolayı da birçok zorlu ve kolay oyunu kategori ederek bizlere sunuyorlar! Örneğin 3-6 yaş arası bir çocuğa oldukça kolay ve beceri gerektiren oyun türleri sunan Pony oyunları, bulmaca çözme, resim yapma, süsleme, dekorasyon, makyaj ve giysi giydirme gibi farklı oyunlar sunabiliyor. Bunun yanı sıra ise daha zorlu oyunlar da orta yaş grubuna hitap eden çocuklar için var oluyor! Bunlar kimi zaman bir mekan işletme oyunu, kafe oyunları, yarış oyunları, kovalamaca oyunu gibi oyunlar ile sunuluyor! Artık kız oyuncular için flash oyun aramaya hiç ama hiç gerek yok! Çünkü Pony oyunları ile beraber sunulan tüm bu işlevsellikler, bizler için oyun oynamanın zevkini ve keyfini üst safhalara kadar taşımakta!

Bunun yanı sıra daha farklı oyunlar oynamak isteyenler için Çilek kız oyunlarını da önerebiliriz. Çilek kız oyunları daha çok makyaj yapmayı seven, kıyafet kombini seçmeyi ön plan da tutan kızlarımız için hazırlanmış bir oyun türüdür. Bu iki oyun türü aslen birbiri ile bağıntılı olsa da, farklı yaş ve kişilere hitap eden oyun türleridir. Oyun dünyasının her geçen gün geliştiğini ve yeni oyun türleri ile beraber de farklı imkanları sunduğunu unutmayalım! Siz değerli oyunculara sunulan bu imkanlar ile beraber oyun oynamanın keyfini yaşayacak, flash oyunları artık “zevksiz” olarak düşünmeden, yeni efekt ve görseller ile beraber oynayacaksınız! Flash oyunlar, tıpkı saatlerce inmesini beklediğimiz büyük boyutlarda ki oyunlar kadar kaliteli olarak bizlere sunuluyor!

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...