Online Oyunların Merkezi Turkmmo.com

Oyun oynamayı seven insanların daha fazla sevdiği bir şey varsa o da oyunları online olarak oynamaktır. Ülkemizde son yıllarda online oyunlara ilgi son derece fazladır. Özellikle mmo oyunlar Türk oyuncuların ilgisini en fazla çeken oyun türlerinin başında geliyor. Mmorpg, mmofps, moba ve tarayıcı tabanlı oyunlar sıklıkla karşımıza çıkan oyun türlerinin başında yer almaktadır.
Tabiki bu oyunları oynarken bu oyunlarla ilgili bilgilere ihtiyaç duyuluyor ve ihtiyaç duyulan yerlerde soru-cevap talepleri ortaya çıkıyor. Bu tarz isteklerin çıktığı yerde de tam bu talepleri karşılayan bir site olan turkmmo.com karşımıza çıkıyor. Turkmmo forum bölümünde metin2 pvpserverler, metin2 hileleri, league of legends tartışmaları, Knight online paylaşımları ön plana çıkan bazı içerikler olarak gözümüze çarpıyor. 2 milyondan fazla üyesi ile 7 yıldır yayın hayatına kesintisiz devam eden Turkmmo 2014 yılında kendini yenileyerek yoluna hem forum hemde portal olarak devam ediyor.

Oluşturduğu ekip sayesinde geniş içeriğiyle dikkat çeken turkmmoportalında oyunlarla ilgili güncel haberler, etkinlik duyuruları, e-spor organizasyonları, video incelemeleri ve yazılı incelemeler yer alıyor. Turkmmo ana sayfasında kullanıcı puanlarına göre oluşturulmuş bir de oyun sıralaması bulunuyor. Ayrıca yine ana sayfa da ileride çıkacak oyunlara ait detaylar ve çıkış tarihleri bulunurken, mmo oyuncularının portal üzerinde yazdığı yorumlarla ilgili bir istatistikte yine aynı alanda görülebilir.
Mmo oyunlar ile ilgili geniş bir içeriğe sahip olan turkmmo bu alanda rakipsiz olmasıyla göze çarpıyor. Mmo oyun listesinde yer alan tüm oyunlara ait sayfalarda oynuların kayıt linkleri, indirme linkleri ve oyunlar hakkında kısa bilgilere de hızlıca ulaşabilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...