Nitro Professional 9.0 PDF Programını Full İndir Program - Yazılım - Donanım

Nitro Professional 9.0 PDF Programını Full İndir


nitro pdf programı indir

Değerli duslerkulup.com takipçilerim sizlere bugün paylaşacağım program ile PDF uzantılı dosyalara tamamen hükmedebileceksiniz.
Nitro Pro 9.0 programıyla, 300 farklı dosya tipinden PDF dosyaları oluşturabilmeniz mümkün. Microsoft Word, Excel, PowerPoint, WordPerfect gibi pekçok dosya formatından tek bir tıklama ile PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.Program ile, PDF dökümanlarınızın içeriğini basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

PDF belgeleri içerisindeki yazım hatalarını düzeltebilir, metinleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Gelişmiş resim düzenleme aracı ile, PDF belgeleri içerisindeki resimlere ekleme, değiştirme, kırpma, yeniden boyutlandırma gibi pekçok gelişmiş müdahalede bulunabilirsiniz.

nitro pro. 9.0 programını indir

Nitro PDF Professional ile PDF formatındaki belgelerinizi, Microsoft Word, WordPerfect, OpenOffice gibi farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. PDF dökümanları içerisindeki istediğiniz bir yazıyı, resimi alıp, diğer ofis formatındaki belgelere yapıştırabilirsiniz. Belgeniz içindeki tüm resim ve yazıları tek bir tıklama ile açabilirsiniz.

PDF dosyalarınızın güvenliğini de sağlayan Nitro PDF, belgelerinizi şifrelemenize ve dijital sertifika işlemi yapmanıza izin verir. Bu sayede belgelerinizi çoğaltmaya çalışan, telif haklarını ihlal eden kişilere karşı etkili bir koruma sağlayabilirsiniz.

İndirme linki: http://turbobit.net/exsz06ze66qs.html


Etiketler:, , , , , , , , ,

4 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Nitro Professional 9.0 PDF Programını Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın