Maltepe Bosch Servisi İle Kaliteli Hizmet

Beyaz eşyalar kullanım sürelerinin çok fazla olmasıyla zamanla parçaları aşınarak arıza yapmaktadır. Maltepe Bosch  servisi olarak arıza yapmış tüm ev eşyalarınızı kaliteli ve tecrübeli teknik ekibimiz ile çok kısa sürelerde en uygun fiyatlarda gidermekteyiz. Evlerde en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gelmektedir. Dolayısıyla en çok arıza yapan beyaz eşyalarda bunlar olmaktadır.

Karşılaştığımız en karmaşık ve zor arızaları dâhil kısa sürelerde çözerek müşterilerin mağdur olması önlenmektedir. Tüm Arçelik marka ev eşyalarınız ile ilgili arızların kalıcı yöntemler ile gidererek Ataşehir ilçesinde en iyi hizmet veren servis firması durumundayız. Küçükyalı Bosch servisi personelimizin çok bilgili ve pratik zekâlı kişilerden seçmemiz bizim verdiğimiz hizmetlerin kalitesini arttırmaktadır. Avrupa standartlarında verdiğimiz kusursuz servis hizmeti ile güvenilir bir çizgiye sahip olmuş durumdayız. Cihazlarınızın her türlü arızalarını bakımlarını ve kurulumlarını yapan firmamız sizlere güler yüzlü hizmet vermekteyiz.

Gülsuyu Bosch servisi olarak arızalanmış ürünlerin onarımlarının yanında Arçelik markalı eşyalarınızın bakımları da yapılmaktadır. Periyodik yıllık bakımlar ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın ömürlerini uzatarak çok uzun yıllar kullanmanızı sağlamaktayız. Düzenli bakımlar ile kullanım süreleri dolmuş ve arıza yapmak üzere olan parçaların değişimi ile istenmeyen bir zamanda sizleri yarı yolda bırakmalarını engellemiş oluruz. Kaliteli ve kurumsal hizmetlerimiz ile Ataşehir civarında en iyi servislerin başında gelmekteyiz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...