Lollipop 5.0 Android Temasını İndir Program - Yazılım - Donanım

Lollipop 5.0 Android Temasını İndir


lollipop 5.0 android temasını indir

Merhabalar düşler kulüp misafirlerimiz, android kullanıcılarını sevindiren haber birkaç ay önce geldi. Neydi o haber? Android 5.0 Lollipop güncellemesiydi tabikide. Fakat yeni güncellemeleri çıkaran Samsung ister istemez bazı cihazlarda sorunla karşılaşabiliyor. Üst sürüme geçip geçmeme konusunda şüpheleri var birçok kişinin. Güncellemelerden etkilenmemek isteyen kişilerde elbette mevcuttur.

lollipop 5.0 temasını cep telefonlara yükleme

Fakat yeni gelen güncellemedeki temasal farkta etkilememiş değil birçoğumuzu. Yeni temadaki esneklik, grafiksel özellik hepimizin hoşuna gidiyor. Fakat sistemimizi yavaşlatmadan, lollipop 5.0 temasını kullanmak artık mümkün. Sizlere bugün Android Lollipop son sürüm 5.0 temasını türkçe şekilde sunacağız.

Cep telefonlara android son sürüm temasını indirme

Launcher lollipop temasını rom atmadan, sürüm yükseltmeden, hiç bir şekilde kasma yaşamadan tam sürüm şekilde kullanabilirsiniz. Dosya boyutu 5 mb’dir. Tam sürümdür. Kurulumu çok basittir. İndirdiğiniz rar dosyası içerisinde LLP22.intifada1453.apk‘ı telefonunuza atın daha sonra telefondan bulup kurun, uygulamayı açın full tamsürüm olarak kullanın.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/KguM/dKPoZWPFe


Etiketler:, , , ,

2 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Lollipop 5.0 Android Temasını İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın