Lollipop 5.0 Android Temasını İndir

lollipop 5.0 android temasını indir

Merhabalar düşler kulüp misafirlerimiz, android kullanıcılarını sevindiren haber birkaç ay önce geldi. Neydi o haber? Android 5.0 Lollipop güncellemesiydi tabikide. Fakat yeni güncellemeleri çıkaran Samsung ister istemez bazı cihazlarda sorunla karşılaşabiliyor. Üst sürüme geçip geçmeme konusunda şüpheleri var birçok kişinin. Güncellemelerden etkilenmemek isteyen kişilerde elbette mevcuttur.

lollipop 5.0 temasını cep telefonlara yükleme

Fakat yeni gelen güncellemedeki temasal farkta etkilememiş değil birçoğumuzu. Yeni temadaki esneklik, grafiksel özellik hepimizin hoşuna gidiyor. Fakat sistemimizi yavaşlatmadan, lollipop 5.0 temasını kullanmak artık mümkün. Sizlere bugün Android Lollipop son sürüm 5.0 temasını türkçe şekilde sunacağız.

Cep telefonlara android son sürüm temasını indirme

Launcher lollipop temasını rom atmadan, sürüm yükseltmeden, hiç bir şekilde kasma yaşamadan tam sürüm şekilde kullanabilirsiniz. Dosya boyutu 5 mb’dir. Tam sürümdür. Kurulumu çok basittir. İndirdiğiniz rar dosyası içerisinde LLP22.intifada1453.apk‘ı telefonunuza atın daha sonra telefondan bulup kurun, uygulamayı açın full tamsürüm olarak kullanın.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/KguM/dKPoZWPFe

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

 Kameralı Sohbet